Povezane vesti

Katnić: Isti scenario kao u Crnoj Gori pripremao se i za Srbiju

Katnić: Isti scenario kao u Crnoj Gori pripremao se i za Srbiju

Slobodna Evropa 23.05.2018
Suđenje za pokušaj terorizma na dan parlamentarnih izbora 2016. nastavljeno je u srijedu u Višem sudu. Pregledane su poruke sa telefona Bratislava Dikića kao i komunikacija na društvenoj mreži Facebook. Specijalni tužilac Milivoje Katnić izjavio… »
Tužilac Katnić:Ja ovde spasavam i Vučića

Tužilac Katnić:Ja ovde spasavam i Vučića

Mondo 23.05.2018
Glavni specijalni tužilac Crne Gore, Milivoje Katnić, rekao je danas, u nastavku suđenja za navodni pokušaj terorizma na dan parlamentarnih izbora 2016. godine u Crnoj Gori, da je isti scenario planiran kasnije za Srbiju. Foto: MONDO/Goran Sivački… »
"Spasavam Vučića, scenario nasilne promene vlasti spreman za Srbiju!"

"Spasavam Vučića, scenario nasilne promene vlasti spreman za Srbiju!"

BK TV 23.05.2018
Glavni specijalni tužilac Crne Gore izjavio da je kriminalna organizacija, koja je planirala nasilnu smenu vlasti u Crnoj Gori, želela isti scenario i za Srbiju. „Ova kriminalna organizacija stvorena je ne samo zbog Crne Gore nego i zbog drugih… »
"Ja Vučića spasavam, scenario iz CG spreman i za Srbiju“

"Ja Vučića spasavam, scenario iz CG spreman i za Srbiju“

Vesti online 23.05.2018
Glavni specijalni tužilac Crne Gore izjavio da je kriminalna organizacija, koja je planirala nasilnu smenu vlasti u Crnoj Gori, želela isti scenario i za Srbiju. - Ova kriminalna organizacija stvorena je ne samo zbog Crne Gore nego i zbog drugih… »
„Ja Vučića spasavam, scenario iz Crne Gore spreman i za Srbiju“

„Ja Vučića spasavam, scenario iz Crne Gore spreman i za Srbiju“

Sputnik 23.05.2018
Glavni specijalni tužilac Crne Gore izjavio da je kriminalna organizacija, koja je planirala nasilnu smenu vlasti u Crnoj Gori, želela isti scenario i za Srbiju. „Ova kriminalna organizacija stvorena je ne samo zbog Crne Gore nego i zbog drugih… »
Katnić: Scenario državnog udara pripreman i u Srbiji

Katnić: Scenario državnog udara pripreman i u Srbiji

Glas Amerike 23.05.2018
Glavni specijalni tužilac Crne Gore Milivoje Katnić rekao je na suđenju optuženima za pokušaj državnog udara s ciljem svrgavanja crnogorske vlasti i tadašnjeg premijera, a sada predsjednika Mila Đukanovića, da je sličan scenario pripreman i u… »
Suđenje u Crnoj Gori, pročitani SMS-ovi Bratislava Dikića

Suđenje u Crnoj Gori, pročitani SMS-ovi Bratislava Dikića

RTS 23.05.2018
U nastavku suđenja za pokušaj terorizma na dan parlamentarnih izbora 2016. u Crnoj Gori pročitani su SMS-ovi optuženog Bratislava Dikića, bivšeg komandanta srpske Žandarmerije. Među pročitanim porukama su i dve iz njegovog telefona upućene… »
Crnogorski tužilac: Državni udar pripreman i u Srbiji

Crnogorski tužilac: Državni udar pripreman i u Srbiji

N1 Info 23.05.2018
Glavni specijalni tužilac Crne Gore Milivoje Katnić izjavio je da je kriminalna organizacija koja je planirala nasilnu smenu vlasti u Crnoj Gori na dan parlamentarnih izbora oktobra 2016. godine, želela da isti scenario primeni i u Srbiji. "Ova… »
Glavni specijalni tužilac CG: Scenario nasilne smene vlasti pripreman i za Srbiju

Glavni specijalni tužilac CG: Scenario nasilne smene vlasti pripreman i za Srbiju

Novi magazin 23.05.2018
Glavni specijalni tužilac Crne Gore Milivoje Katnić izjavio je danas da je kriminalna organizacija koja je planirala nasilnu smenu vlasti u Crnoj Gori na dan parlamentarnih izbora oktobra 2016. godine, želela da isti scenario primeni i u Srbiji. "Ova… »

Vesti dana »