Povezane vesti
Mas: SAD i evropske zemlje daleko od kompromisa o Iranu
N1 Info 24.05.2018
SAD i evropske zemlje su "još uvek veoma daleko od kompromisa" o novom sporazumu s Iranom posle američkog povlačenja iz nuklearnog sporazuma iz 2015, rekao je u Vašingtonu nemački ministar spoljnih poslova Hajko Mas. "Još uvek smo daleko od kompromisa… »
Nemačka: Evropa i SAD daleko od kompromisa o Iranu
Kurir 24.05.2018
VAŠINGTON - Evropa i SAD ostaju "daleko od kompromisa" kad je reč stav Vašingtona o iranskom nuklearnom sporazumu iz 2015, rekao je nemački ministar spoljnih poslova Hajko Mas posle susreta sa američkim državnim sekretarom Majklom Pompeom. Mas je rekao… »
Maas: Evropa jedinstvena da se drži sporazum s Iranom
Al Jazeera 24.05.2018
Evropa je ujedinjena u stavu oko nuklearnog sporazuma s Iranom i to se neće promijeniti, kaže njemački šef diplomatije. Evropske zemlje ostat će ujedinjene u odluci da se nastave pridržavati sporazuma iz 2015. godine s Iranom uprkos odluci Washingtona da… »
Uprkos odluci SAD: Evropske zemlje ujedinjene u podršci iranskom nuklearnom sporazumu
Blic 23.05.2018
Evropske zemlje ujedinjene su u podršci iranskom nuklearnom sporazumu iz 2015. godine, uprkos odluci SAD da se povuku, rekao je danas nemački ministar spoljnih poslova Heiko Mas novinarima u Vašingtonu. Mas je rekao da je objasnio stav Nemačke i Evrope u… »
Vesti dana »
Eskalacija sukoba: Iran u „totalnom ratu“, pretnje Hutija i diplomatski napori SAD
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 51 povezana
Glamočić: U Srbiji uginulo 29.241 svinja zbog afričke kuge, virus prisutan u sedam okruga
NIN pre 3 satajoš 26 povezanih
Srbija pod crvenim meteoalarmom: Večeras se očekuju orkanski udari vetra i krupan grad
Naslovi.ai pre 19 minutajoš 93 povezane
EU kritikovala Kosovo jer nije dozvolilo srpskim tužiocima da se vrate na posao
N1 Info pre 1 satjoš 19 povezanih
U Požarevcu uhapšene dve osobe, pronađena materija nalik na drogu
Serbian News Media pre 8 minutajoš 19 povezanih




