Povezane vesti

Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.05.2018
Zbog radova na sanaciji havarije u Sremskoj Kamenici, bez vode će danas, 24. maja, do 15 sati biti ulice Vojvode Putnika i okolne, Karađorđeva i okolne i naselje Vojinovo. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada… »
Deo Veternika bez vode zbog havarije

Deo Veternika bez vode zbog havarije

Dnevnik 24.05.2018
Deo Veternika nema vode zbog havarije. Bez vode će do 15 časova biti Veternička ulica. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Deo Veternika bez vode zbog havarije

Deo Veternika bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.05.2018
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas, 24. maja, do 15 sati biti Veternička ulica. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, na.pominju iz JKP "Vodovod i… »
Deo Veternika bez vode zbog havarije

Deo Veternika bez vode zbog havarije

Radio 021 24.05.2018
Deo Veternika nema vode zbog havarije. Bez vode će do 15 časova biti Veternička ulica. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena. Autor: 021.rs… »
Deo Stražilovske ulice bez vode zbog havarije

Deo Stražilovske ulice bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 24.05.2018
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas, 24. maja, do 9 sati biti deo Stražilovske ulice – od ulice Maksima Gorkog do Radničke ulice. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti… »
Deo Stražilovske ulice bez vode zbog havarije

Deo Stražilovske ulice bez vode zbog havarije

Radio 021 24.05.2018
Deo Stražilovske ulice nema vode zbog havarije. Bez vode će do 9 časova biti deo te ulice, od Maksima Gorkog do Radničke ulice. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »

Vesti dana »