Povezane vesti

Snimak seksa slobe i Nadežde uveliko hara internetom? Sve se jasno vidi, kija je bila na poslu, a sve je zabeleženo njenim…

Snimak seksa slobe i Nadežde uveliko hara internetom? Sve se jasno vidi, kija je bila na poslu, a sve je zabeleženo njenim…

Kurir 24.05.2018
Tokom trajanja rijalitija "Zadruga" više puta se šuškalo kako je Sloba Radanović i dalje zakonitu suprugu Kristinu Kiju Kockar prevario više puta i pre nego što je ušao u ljubavnu vezu sa Lunom Đogani. Sada, medijima kola informacija kako je… »
Ko kaže da ga ne zavodim: Kija otkrila paklen plan! Ovako će da vrati muža! (video)

Ko kaže da ga ne zavodim: Kija otkrila paklen plan! Ovako će da vrati muža! (video)

Kurir 24.05.2018
Sinoć su u " Zadruzi" bila pitanja gledalaca, a Kristini Kiji Kockar bilo je namenjeno pitanje zbog čega ne pokuša ponovo da zavede svog muža Slobodana Radanovića. "Ko kaže da ne zavodim? Ozbiljna sam! Malo po malo! Šalim se, mislim ne šalim se… »
Ne zanima je što je luna tu: Kiju su pitali zbog čega ne zavodi Slobu, a nakon njenog odgovora zanemeli su svi

Ne zanima je što je luna tu: Kiju su pitali zbog čega ne zavodi Slobu, a nakon njenog odgovora zanemeli su svi

Blic 24.05.2018
Mnogi su ostali zatečeni zbog njenih reči, a učesnica rijalitija "Zadruga" uspela je da zaintrigira mnoge pokazavši interesovanje za Slobu Radanovića, koji ju je prevario pred kamerama šou programa. Kristini Kiji Kockar je sinoć stiglo pitanje od… »
Aplauz za Slobu: Neću ni Kiju ni Lunu

Aplauz za Slobu: Neću ni Kiju ni Lunu

Vesti online 24.05.2018
U toku prošle noći gledaoci najgledanijeg rijaliti programa "Zadruga" postavljali su pitanja zadrugarima, a u jednom trenutku stiglo je i pitanje za Slobodana Radanovića koji je svoju suprugu Kristinu Kockar prevario sa Lunom Đogani. - Kada ćeš… »
Oči ću joj izvaditi: Ana bacila oko na Slobu! Kija neće preći preko ovoga! (video)

Oči ću joj izvaditi: Ana bacila oko na Slobu! Kija neće preći preko ovoga! (video)

Kurir 24.05.2018
Tokom večeri u rijalitiju " Zadruga" gledaoci su imali priliku da postavljaju pitanja stanarima Bele kuće, a u centru pažnje je bio ljubavni trougao koji čine Luna Đogani, Sloba Radanović i Kristina Kockar. Milan Milošević je uspeo da pročita… »
Kija otvorila dušu slobi, nikad nisu vodili emotivniji razgovor: Ti si moja porodica i deo mene! Evo šta je Luna uradila…

Kija otvorila dušu slobi, nikad nisu vodili emotivniji razgovor: Ti si moja porodica i deo mene! Evo šta je Luna uradila…

Kurir 24.05.2018
Sinoć su nakon svađe za stolom, Kristina Kija Kockar i njen suprug Sloba Radanović su se odvojili i pričali o svom braku. Kija je ovom prilikom otvorila dušu, pa iako je snimaju kamere, rekla je šta misli. "Krivo mi je zbog svega! Što imaš takvo… »
Kija i Sloba razgovarali o svom braku Srce mi se slomi kada te vidim sa njom, ti si moja porodica! (video)

Kija i Sloba razgovarali o svom braku Srce mi se slomi kada te vidim sa njom, ti si moja porodica! (video)

Večernje novosti 24.05.2018
Dok je Kristina u velikom delu razgovora vodila glavnu reč, Sloba je crtao i slušao je, a zanimljivo je i da nije negodovao ono što izgovara njegova žena. Kristina Kockar i Slobodan Radanović sinoć su se osamili pred sam kraj dela programa kada… »
"Ja sam kreten ali sam tvoj, ti si moja porodica": Kija i Sloba vodili najemotivniji razgovor o svom braku

"Ja sam kreten ali sam tvoj, ti si moja porodica": Kija i Sloba vodili najemotivniji razgovor o svom braku

Blic 24.05.2018
Kija Kockar i Sloba Radanović sinoć su vodili dug i iskren razgovor o svom braku, a Kristina ovog puta nije obraćala pažnju na kamere i u potpunosti je otvorila dušu svom suprugu. Nakon što su završena pitanja gledalaca tokom kojih je izbila velika… »

Vesti dana »