Povezane vesti

Đukić: Ja sam svoj, nisam "ušemljen"

Đukić: Ja sam svoj, nisam "ušemljen"

Večernje novosti 25.05.2018
U ovoj prokletoj Srbiji morate da budete sa nekim, a ja ne pripadam nikome, kaže trener Partizana Miroslav Đukić. PARTIZAN je osvajanjem Kupa Srbije završio sezonu ipak sa trofejom uz opštu konstataciju u Humskoj da je "godina bila uspešna". Osvojen… »
Đukić: Da li ću nastaviti - ne zavisi od mene

Đukić: Da li ću nastaviti - ne zavisi od mene

Mondo 25.05.2018
U intervjuu za TV Partizan šef struke crno-belih nekoliko puta istakao da veruje u svoj rad, da se ne plaši bilo čega što dolazi i da ne pristaje da bude "u šemama". "A u ovoj prokletoj Srbiji to morate biti..." Trener Partizana Miroslav Đukić i… »
Đukić: U prokletoj Srbiji morate da budete "ušemljeni"

Đukić: U prokletoj Srbiji morate da budete "ušemljeni"

Press 25.05.2018
Trener Partizana Miroslav Đukić "otvorio je dušu" nakon osvajanja Kupa Srbije na kraju turbulentne sezone. Foto:B92.net Crno-beli su odbranili taj trofej, igrali posle 12 godina nokaut fazu u Evropi, ali nisu odbranili titulu, zbog čega je Đukić… »
Đukić otvorio dušu na kraju sezone: ''U ovoj prokletoj Srbiji morate da budete ušemljeni''

Đukić otvorio dušu na kraju sezone: ''U ovoj prokletoj Srbiji morate da budete ušemljeni''

Sportske.net 25.05.2018
Da li je trener Partizana bio neopravdano kritikovan sve ovo vreme? Brojnih tema dotakao se Miroslav Đukić u jučerašjem razgovoru na klupskoj televiziji sa Željkom Pantićem. Ono što je odmah izbilo u prvi plan, jeste njegov odgovor na pitanje zbog… »

Vesti dana »