Povezane vesti
"Karavan za klimu" u Novom Sadu
RTV 25.05.2018
NOVI SAD - Novi Sad je u narednih deset dana domaćin izložbe "Život smeća", organizovane u sklopu projekta francuske ambasade i Francuskog instituta u Srbiji "Karavan za klimu". Cilj je, kažu organizatori, da građanima bude ukazano na štetne posledice… »
Izložba „Život smeća“ u Pokrajinskom zavodu za zaštitu prirode
Dnevnik 25.05.2018
U okviru projekta „Karavan za klimu“ koji organizuje Francuski institut u Srbiji, u Pokrajinskom zavodu za zaštitu prirode otvorena je izložba „Život smeća“. Otvaranju izložbe prisustvovao je pomoćnik gradonačelnika Novog Sada Aleksandar Petrović koji je… »
Izložba "Život smeća" otvorena u Pokrajinskom zavodu za zaštitu prirode
Moj Novi Sad 25.05.2018
U okviru projekta "Кaravan za klimu", koji organizuje Francuski institut u Srbiji, u Pokrajinskom zavodu za zaštitu prirode otvorena je izložba "Život smeća". Otvaranju izložbe prisustvovao je pomoćnik gradonačelnika Novog Sada Aleksandar Petrović koji… »
Vesti dana »
Juče Zapad, danas Istok slavi Dan pobede nad fašizmom, a genocid u Gazi traje oba dana
Mašina pre 50 minutajoš 23 povezane
SAD i Iran nisu bliži okončanju rata, sukobi u Zalivu se ne stišavaju
Serbian News Media pre 5 minutajoš 23 povezane
Prognoza vremena za subotu, 9. maj: Promenljivo, do 24 stepena
Serbian News Media pre 2 satajoš 18 povezanih
„Njegov operativni centar je duboko pod zemljom“: Ko je čovek koji unosi strah u Putinov režim?
Danas pre 15 satijoš 1 povezana




