Povezane vesti

Brnabićeva predložila Malog za ministra, odluka Skupštine u ponedeljak

Brnabićeva predložila Malog za ministra, odluka Skupštine u ponedeljak

Dnevnik 25.05.2018
BEOGRAD: Premijerka Srbije Ana Brnabić uputila je Skupštini Srbije predlog da Siniša Mali bude nov ministar finansija, javlja B92. Doskorašnji ministar finansija Dušan Vujović podneo je ostavku 7. maja iz ličnih razloga. Skupština Srbije će na… »
Jerkov: Predlog da Mali bude ministar podsmevanje građanima

Jerkov: Predlog da Mali bude ministar podsmevanje građanima

N1 Info 25.05.2018
Predsednica Vlade Ana Brnabić i zvanično je predložila da aktuelni gradonačelnik Beograda Siniša Mali bude novi ministar finansija. Predsednica parlamenta Maja Gojković, sednicu skupštine na kojoj će se o tome raspravljati, zakazala je za… »
Mali: Počastvovan sam, hvala premijerki i Vučiću

Mali: Počastvovan sam, hvala premijerki i Vučiću

N1 Info 25.05.2018
Dosadašnji gradonačelnik Beograda Siniša Mali izjavio je da je počastvovan što ga je predsednica Vlade Srbije Ana Brnabić predložila za novog ministra finansija. Mali je u pisanoj izjavi izrazio zahvalnost premijerki i predsedniku Srbije Aleksandru… »
U Skupštinu stigao predlog premijerke da Siniša Mali bude ministar finansija

U Skupštinu stigao predlog premijerke da Siniša Mali bude ministar finansija

Beta 25.05.2018
U Skupštinu Srbije danas je stigao predlog premijerke Srbije Ane Brnabić da Siniša Mali bude novi ministar finansija, potvrdjeno je agenciji Beta u Skupštini Srbije. On je predložen umesto dosadašnjeg ministra finansija Dušana Vujovića, čija je… »
Brnabić i zvanično predložila Malog za ministra finansija

Brnabić i zvanično predložila Malog za ministra finansija

Radio 021 25.05.2018
Premijerka Srbije Ana Brnabić uputila je Skupštini Srbije predlog da Siniša Mali bude novi ministar finansija. Kako prenosi B92, Mali bi mogao da bude izabran na glasanju već na narednoj sednici skupštine, koja je u ponedeljak. Doskorašnji ministar… »
Mali: Počastvovan sam, hvala Vučiću što je prepoznao moju posvećenost

Mali: Počastvovan sam, hvala Vučiću što je prepoznao moju posvećenost

Blic 25.05.2018
U Skupštinu Srbije danas je stigao predlog da dosadašnji gradonačelnik Beograda Siniša Mali bude izbaran za za novog ministra finansija. Predlog da Mali bude novi ministar finansija Skupštini Srbije uputila je premijerka Ana Brnabić. Mali je… »
Sazvana posebna sednica: Skupština Srbije u ponedeljak o izboru Malog za ministra finansija

Sazvana posebna sednica: Skupština Srbije u ponedeljak o izboru Malog za ministra finansija

Kurir 25.05.2018
BEOGRAD - Predsednica Skupštine Srbije Maja Gojković sazvala je posebnu sednicu za ponedeljak, 28. maj, na čijem će dnevnom redu biti izbor i polaganje zakletve novog ministra finansija. Premijerka Srbije Ana Brnabić predložila je Skupštini Srbije… »
Premijerka predložila Sinišu Malog za ministra finansija

Premijerka predložila Sinišu Malog za ministra finansija

N1 Info 25.05.2018
U Skupštinu Srbije danas je stigao predlog premijerke Srbije Ane Brnabić da Siniša Mali bude novi ministra finansija, potvrđeno je za N1 u Skupštini Srbije. Sednica Skupštine na kojoj će se raspravljati o izboru Malog zakazana je za ponedeljak, 28… »
Siniša Mali o kandidaturi za ministra finansija: Zahvalan sam Vučiću i Ani Brnabić

Siniša Mali o kandidaturi za ministra finansija: Zahvalan sam Vučiću i Ani Brnabić

Srbija danas 25.05.2018
Aktuelni gradonačelnik Beograda poručio je da je počastvovan i izuzetno zahvalan predsedniku republike i premijerki. Nakon što je premijerka Srbije Ana Brnabić uputila Skupštini Srbije predlog da Siniša Mali bude novi ministar finansija, aktuelni… »
Skupština u ponedeljak o novom ministru finansija

Skupština u ponedeljak o novom ministru finansija

Danas 25.05.2018
Poslanici vlasti veruju da će Dušana Vujovića u ministarskom resoru naslediti Siniša Mali Srbija će početkom naredne nedelje, kako Danas saznaje, najverovatnije dobiti novog ministra finansija, a to će po svemu sudeći biti odlazeći gradonačelnik… »

Vesti dana »