Povezane vesti

Da li je ovom izjavom sjajni fudbaler zatvorio sebi vrata "Enfilda"?!

Da li je ovom izjavom sjajni fudbaler zatvorio sebi vrata "Enfilda"?!

Sportske.net 25.05.2018
Navijači "Redsa" će biti razočarani. Liverpul sutra od 20:45h igra utakmicu sezone. Sastaju se u finalu Lige šampiona sa madridskim Realom, koji je u prethodne dve sezone osvojio ovo takmičenje. Sve oči uprte su u Kijev, gde će se na "Olimpijskom… »
'Redsi' odradili poslednji trening pred finale, Salah ne skida osmeh sa lica

'Redsi' odradili poslednji trening pred finale, Salah ne skida osmeh sa lica

Sportske.net 25.05.2018
Fudbaleri Liverpula odradili su poslednji trening u Kijevu pred sutrašnje finale Lige šampiona. Stručni štab "Crvenih" izveo je igrače na teren "Olimpijskog stadiona" u Kijevu kako bi odradili poslednji trening uoči sutrašnjeg finala Lige… »
Klop pred finale: Moji igrači zaslužuju da budu ovde, Real jeste favorit ali možemo da se nosima sa njima

Klop pred finale: Moji igrači zaslužuju da budu ovde, Real jeste favorit ali možemo da se nosima sa njima

Hot sport 25.05.2018
Fudbaleri Liverpula i Real Madrida sutra se u Kijevu sastaju u finalu Lige šampiona, a tom prilikom javnosti se obratio trener engleskog tima Jirgen Klop. Nemački stručnjak ističe da pred odlučujuću bitku kod njega i igrača ne postoji nervoza te da… »
Klop: Možda bismo od deset utakmica protiv Reala izgubili devet, ali...

Klop: Možda bismo od deset utakmica protiv Reala izgubili devet, ali...

Mozzart sport 25.05.2018
"U redu, stvarno su jaki, ali nikada nisu igrali prtotiv nas. Mi smo dobar tim, a ovaj klub ima u svom DNK velike stvari", poručio je nasmejani Nemac. Poslednje obraćanje dvojice trenera pred finale... Liverpul je stigao nešto ranije u Kijev, pa se… »
Dan pred finale: Istanbul, tuče, rekordi...

Dan pred finale: Istanbul, tuče, rekordi...

Mondo 25.05.2018
Još jedan dan do meča sezona! Kakva je atmosfera u Kijevu, ko su igrači u koje su uprte oči, zašto se Liverpul danas seća Istanbula, koga će Zidan odabrati... Sve je spremno za finale! U Kijevu, ali i Madridu i Liverpulu, no i u Berlinu, Briselu… »

Vesti dana »