Povezane vesti

Ronaldo, ako nije do novca, do čega je?

Ronaldo, ako nije do novca, do čega je?

Mondo 27.05.2018
"Ja ne pričam mnogo, ali kad kažem - kažem mnogo", poručuje Ronaldo koji je nagovestio odlazak iz Reala. Navodi da novac nije problem... Odmah nakon finala Lige šampiona "hladan tuš" za navijače Real Madrida. Kristijano Ronaldo je na terenu… »
Ronaldov rebus: Nije do para, niti se parama može rešiti! Nije zbog Nejmara, nije do slave, a nije ni od juče

Ronaldov rebus: Nije do para, niti se parama može rešiti! Nije zbog Nejmara, nije do slave, a nije ni od juče

Mozzart sport 27.05.2018
Pa, šta je u pitanju? Egzaltirano stanje navijača Reala nije potrajalo ni pola sata. Samo što se završilo finale u Kijevu, Kristijano Ronaldo ih je polio hladnim tušem, nagovestivši da bi tokom leta mogao da napusti Madrid. Još tok je slavio svoj… »
Zidan: Drago mi je što sam deo istorije Reala

Zidan: Drago mi je što sam deo istorije Reala

Večernje novosti 27.05.2018
Trener fudbalera Real Madrida Zinedin Zidan rekao je da njegova ekipa još ne shvata šta je postigla, osvajanjem 13. titule evropskog prvaka i da mu je drago što je deo bogate klupske istorije. Trener fudbalera Real Madrida Zinedin Zidan rekao je da… »
Bejl: Bio sam veoma razočaran, mislio sam da zaslužujem mesto u timu, ali trener donosi odluke

Bejl: Bio sam veoma razočaran, mislio sam da zaslužujem mesto u timu, ali trener donosi odluke

Večernje novosti 27.05.2018
Najbolje što sam uradio je što sam ušao u igru i doprineo igri. To mora da je bio najbolji gol u finalu Lige šampiona, nema veće utakmice, kaže Geret Bejl. Fudbaler Real Madrida Garet Bejl rekao je da je pre utakmice sa Liverpulom u finalu Lige… »
Kraj: Real Madrid - Liverpul 3:1

Kraj: Real Madrid - Liverpul 3:1

Večernje novosti 26.05.2018
Fudbaleri Real Madrida osvojili su treću uzastopnu titulu šampiona Evrope, ukupno 13. u istoriji, pošto su večeras u finalu Lige šampiona u Kijevu savladali Liverpul 3:1 (0:0). Fudbaleri Real Madrida osvojili su treću uzastopnu titulu šampiona… »
Real odbranio titulu šampiona Evrope

Real odbranio titulu šampiona Evrope

Danas 26.05.2018
Fudbaleri Reala pobedili su Liverpul sa 3:1 u finalu Lige šampiona golovima Benzeme u 51. i Bejla u 64., odnosno 83. minutu. Do treće uzastopne titule u Ligi šampiona Real je došao u drugom poluvremenu, posle slabijih prvih 45 minuta obe ekipe… »

Vesti dana »