Povezane vesti

Dirljive poruke fudbalera Liverpula upućene Karijusu

Dirljive poruke fudbalera Liverpula upućene Karijusu

Sportske.net 27.05.2018
Tragičar "Redsa" dobio je reči podrške od svojih saigrača iz Liverpula. Liverpul je sa 3:1 poražen u velikom finalu Lige šampiona od madridskog Reala, a veliki tragičar čete sa "Enfilda" bio je golman ekipe Loris Karijus. On je najpre pogodio… »
Salah je borac koji ne odustaje: Bila je ovo teška noć, nadam se da ću vas u Rusiji učiniti ponosnim!

Salah je borac koji ne odustaje: Bila je ovo teška noć, nadam se da ću vas u Rusiji učiniti ponosnim!

Mozzart sport 27.05.2018
„Uprkos procenama, uveren sam da ću biti i Rusiji“, poručio je Egipćanin. Više nego namazani start Serhija Ramosa, koji je u padu povukao ruku Mohameda Salaha i direktno prouzrokovao povredu ramena jednog od najbolji igrača na svetu u ovom… »
LŠ Top 10 - Najlepši golovi iz sezone za nama, Bejlov na drugom mestu!

LŠ Top 10 - Najlepši golovi iz sezone za nama, Bejlov na drugom mestu!

Sportske.net 27.05.2018
Na zvaničnoj stranici Uefe osvanula je lista najboljih golova iz sezone 2017/18. Završena je još jedna sezona u Ligi šampiona, Real Madrid je i treći put zaredom osvojio trofej, četvrti put u poslednjih pet godina. Madriđani su zaista… »
‘Učiniću vas ponosnim’: Nakon teške noći u Kijevu, Salah porukom ohrabrio Egipćane (foto)

‘Učiniću vas ponosnim’: Nakon teške noći u Kijevu, Salah porukom ohrabrio Egipćane (foto)

Hot sport 27.05.2018
Povreda Mohameda Salaha unela je nemir i strepnju među Egipćane pred start Mondijala u Rusiji, ali je fudbaler Liverpula danas malo smirio situaciju. Najbolji igrač Premijer lige je u sinoćnjem finalu Lige šampiona, između njegovog Liverpula i Real… »
Poruka legende mančestera: Hvala ti Bejle, učinio si da izgledaju kao k****

Poruka legende mančestera: Hvala ti Bejle, učinio si da izgledaju kao k****

Večernje novosti 27.05.2018
Mislili su da su pokorili Evropu, da će proslaviti šestu. Hvala ti Garete Bejle što si učinio da izgledaju kao k****. Dvadeset šesti maj, uvek u našim srcima, napisao je Geri Nevil na Tviteru. Tuga na Ostrvu, bar na onom delu gde se voli Liverpul… »
Karius otvorio dušu: Nisam spavao do sada…

Karius otvorio dušu: Nisam spavao do sada…

Mozzart sport 27.05.2018
„Znam da sam zabrljao sa dve greške i upropastio sve“, rekao je tragičar finala Lige šampiona. San svakog igrača koji se bavi fudbalom jeste da jednog dana zaigra u finalu Lige šampiona, ali se nemačkom čuvaru mreže Lorisu Karijusu taj san… »
Salah: Biću u Rusiji!

Salah: Biću u Rusiji!

Mondo 27.05.2018
Reprezentativac Egipta oglasio se na društvenim mrežama, prvi put posle povrede zadobijene u finalu Lige šampiona. Mohamed Salah nije mogao da pomogne Liverpulu da postane šampion Evrope, pošto je u 31. minutu zadobio povredu ramena, nakon… »
Nevil kroz stihove isprozivao liverpul: Hvala ti Garete Bejle, učinio si da izgledaju kao k…… (foto)

Nevil kroz stihove isprozivao liverpul: Hvala ti Garete Bejle, učinio si da izgledaju kao k…… (foto)

Hot sport 27.05.2018
Nekadašnji kapiten Mančester Junajteda, Geri Nevil, sa radošću je ispratio poraz velikog rivala ‘crvenih đavola’ u finalu Lige šampiona. Fudbaleri Liverpula su sinoć na „Olimpijskom stadionu“ u Kijevu pretrpeli poraz od Real Mdrida… »
Karijus: Vraćam film iznova i iznova

Karijus: Vraćam film iznova i iznova

N1 Info 27.05.2018
Golman Liverpula Loris Karijus još jednom se izvinio svima zbog grešaka koje je napravio u porazu svog tima od Reala u finalu Lige šampiona u Kijevu. ‚Kraljevski klub‘ je u tom duelu slaio 3:1, a za dva gola Madriđana glavni krivac je bio upravo… »
Ronaldo izjavom zasenio proslavu trofeja

Ronaldo izjavom zasenio proslavu trofeja

Danas 27.05.2018
U noći kada su osvojili treću uzastopnu titulu prvaka Evrope, fudbaleri Reala ostali u šoku Finale u Kijevu posle kojeg su trećom vezanom titulom prvaka Evrope ponovili jedinstven uspeh Bajerna i Ajaksa iz sredine sedamdesetih prošlog veka i… »
Zizu, objasnio si

Zizu, objasnio si

Sportske.net 27.05.2018
Znate li na koliko je trofeja promaklo Zidanu od kako je preuzeo kormilo 'Los Blankosa'? Zinedin Zidan je sinoć osovjio treći put osvojio Ligu šamiona od kako je na klupi Real Madrida. Prošle godine je "kraljevski klub" pod njegovim vođstvom uspeo da… »
Ronaldo: Pričao sam kada nije trebalo

Ronaldo: Pričao sam kada nije trebalo

N1 Info 27.05.2018
Fudbaler Reala Kristijano Ronaldo rekao je da nije želeo da skrene pažnju na sebe posle trijumfa u Ligi šampiona nagoveštajima da je utakmica sa Liverpulom možda njegova poslednja u dresu ‚kraljevskog kluba‘. Portugala je, međutim, naglasio da… »
Zinedin Zidan: Drago mi je što sam deo istorije!

Zinedin Zidan: Drago mi je što sam deo istorije!

Hot sport 27.05.2018
Trener fudbalera Real Madrida Zinedin Zidan rekao je večeras da njegova ekipa još ne shvata šta je postigla, osvajanjem 13. titule evropskog prvaka i da mu je drago što je deo bogate klupske istorije. Real je odbranio titulu u Ligi šampiona, pošto… »
Bejl: Da li ostajem? Moram da igram…

Bejl: Da li ostajem? Moram da igram…

N1 Info 27.05.2018
Fudbaler madridskog Reala Garet Bejl najavio je da će razgovarati sa svojim agentom o budućnosti u ‚kraljevskom klubu‘ pošto je kao zamena ušao u igru u finalu Lige šampiona sa Liverpulom i potom postao junak. Velšanin je bio strelac dva gola u… »
Madrid - prestonica sporta

Madrid - prestonica sporta

Mozzart sport 27.05.2018
Real Madrid je prvi put u istoriji postao tim koji je osvojio Ligu šampiona u fudbalu i košarkašku Evroligu u jednoj sezoni. Dovoljno je da jednom osvojite Ligu šampiona ili Evroligu pa ćete ostati upisani u istoriju evropskog sporta i svaki put kada… »
I heroj Reala podigao glas: Razočaran sam...

I heroj Reala podigao glas: Razočaran sam...

Mondo 27.05.2018
Nije iznenađenje što je Garet Bejl nezadovoljan statusom u Realu, ali možda prve reči posle finala Lige šampiona ne bi trebalo da budu "rezervisane" za priču o tome. Igrao je fantastično Bejl u završnici sezone, Zidan je govorio o tome da mu… »
Real uradio što niko nije - vladari u dva sporta!

Real uradio što niko nije - vladari u dva sporta!

Mondo 27.05.2018
Nestvarna godina za sportsko društvo Real Madrid... Foto: AP Photo/Matthias Schrader Sezona iz snova za Real Madrid! Košarkaški klub je prethodne nedelje u Beogradu na F4 Evrolige pobedio Fenerbahče i osvojio desetu titulu u ovom takmičenju, dok se… »
Kapa dole - Napoli ima poruku za tragičara iz Kijeva!

Kapa dole - Napoli ima poruku za tragičara iz Kijeva!

Sportske.net 27.05.2018
Nakon velikog finala Lige šampiona, puno pažnje usmereno je golmanu Liverpula. Real je savladao Liverpul u finalu Lige šampiona i okitio se 13. titulom prvaka Evrope u istoriji kluba, trećom uzastupnom. Videli smo na "Olimpijskom stadionu" u… »

Vesti dana »