Povezane vesti
Cementare godišnje prerade 60.000 tona otpada
Radio 021 28.05.2018
Proizvođači cementa u Srbiji danas koprocesuiraju oko 60.000 tona otpada godišnje kao izvor energije, rečeno je na stručnoj radionici udruženja Cementna industrija Srbije (CIS) i Instituta za standardizaciju Srbije (ISS) na temu "Čvrst komunalni otpad -… »
Cementare u Srbiji prerade 60.000 tona otpada kao energent
RTV 28.05.2018
BEOGRAD - Proizvođači cementa u Srbiji danas koprocesuiraju oko 60.000 tona otpada godišnje kao izvor energije, rečeno je na stručnoj radionici udruženja Cementna industrija Srbije (CIS) i Instituta za standardizaciju Srbije (IŠ) na temu "Čvrst komunalni… »
Vesti dana »
Hvala lepo, prijatno: Tramp održao jedan od najvažnijih sastanaka u Beloj kući o ratu s Iranom, pa otišao da igra golf
Blic pre 1 danjoš 57 povezanih
Trener Železničara isprozivao Partizan posle poraza: "Krađa vremena je kod nas nacionalni sport"
Telegraf pre 1 danjoš 31 povezana
Melina u venčanici stigla ispred opštine sa milionerom u oldtajmeru od 330.000 evra, obezbeđenje ih štiti - tu je i kuma
Blic pre 1 danjoš 62 povezane




