Povezane vesti
Pljačke vozova u Meksiku sve češće i sve opasnije
Novi magazin 29.05.2018
U Meksiku je povećan broj pljački teretnih vozova koje lopovi zaustavljaju na sve opasnije načine. Meksička federalna železnica je saopštila da je broj pljački teretnih vozila povećan sa 532 u poslednjem tromesečju 2017, na 561 u prvom tromesečju 2018… »
Pljačke vozova u Meksiku sve rasprostranjenije
Al Jazeera 29.05.2018
U pojedinim naseljima u pljačkama učestvuje i lokalno stanovništvo, uključujući djecu. U Meksiku je povećan broj pljački teretnih vozova koje kriminalci zaustavljaju na sve opasnije načine. Meksička federalna željeznica je saopćila da je broj pljački… »
Vesti dana »
BLOG "Nije Dačićev posao da sedi ovde i objašnjava situaciju s Veselinom Milićem": Sraman odgovor Snežane Paunović na zahtev opozicije
Nova pre 1 satjoš 48 povezanih
„Susret sa Sijem jedan od najvažnijih“ Vladimir Putin doputovao u dvodnevnu posetu Pekingu
Dnevnik pre 3 satajoš 43 povezane
Dva puta Vašingtona za Teheran: Vens najavljuje ili nuklearni dogovor sa Iranom ili vojnu akciju
Insajder pre 14 minutajoš 37 povezanih
Obrušio se deo betonske konstrukcije na graničnom prelazu Gradiška, saobraćaj preusmeren preko novog mosta
RTS pre 1 satjoš 50 povezanih



