Povezane vesti
Predlog novog zakona: Mađarska će kažnjavati one koji pomažu migrantima
Moj Novi Sad 29.05.2018
Mađarska vlada sastavila je predlog novog zakona koji predviđa kaznu zatvora za one koji budu pružali pomoć migrantima bez papira. Ukoliko zakon bude usvojen bez promena, štampanje brošura sa infomacijama o traženju azila i deljenje hrane migrantima… »
Mađarska će krivično kažnjavati one koji pomažu migrantima
BBC News 29.05.2018
Nacrt zakona predviđa zatvorske kazne za one koji pomažu ljudima bez papira za boravak u zemlji. Mađarska vlada sastavila je predlog novog zakona koji predviđa kaznu zatvora za one koji budu pružali pomoć migrantima bez papira. Ukoliko zakon bude usvojen… »
Vesti dana »

Na današnji dan: Rođeni Dejvi Kroket i Isidor Bajić, nacisti na Terazijama obesili rodoljube
Radio 021 pre 18 minutajoš 3 povezane

Putin i Tramp približili stavove o Ukrajini, Zelenski u ponedeljak u Beloj kući
RTS pre 23 minutajoš 6 povezanih

UŽIVO (FOTO, VIDEO) Protest „Srbija se umiriti ne može“: Na Novom Beogradu policija bacila suzavac i šok bombe, incidenti u Valjevu i Novom Sadu
Danas pre 5 satijoš 4 povezane

"Svi koji su spaljivali i rušili biće kažnjeni": Oglasio se Vučić posle protesta: "Sačuvaćemo mir" (video)
Blic pre 6 satijoš 5 povezanih