Povezane vesti
Prijem za subotičke fudbalerke u Gradskoj kući
Dnevnik 29.05.2018
SUBOTICA: Ženski fudbalski klub „Spartak” osvojio je osmu uzastopnu titulu prvaka Srbije, a devetu u istoriji kluba. Plave golubice, kako ovde popularno zovu svoje fubalerke, ostvarile su istorijski uspeh, šampionsku titulu Super lige Srbije za žene i u… »
Fudbal: Šampionke Srbije na prijemu u Gradskoj kući
Subotica.com 29.05.2018
Fudbalerke Spartak osmi put za redom su postale šampionke države. Povodom velikog uspeha igračice, stručni štab i članove upravu, danas je u Plavoj sali Gradske kuće primio Nemanja Simović, član gradskog veća za sport i omladinu. Simović je šampionkama… »
Vesti dana »
Danas temperatura u padu, mestimično moguća kiša: Čubrilo otkrio kada stiže osveženje sa pljuskovima
Mondo pre 58 minutajoš 5 povezanih
Gradovi pretvoreni u ruševine, skoro 300 mrtvih! Spasilačke ekipe i dalje tragaju za preživelima: U Kolumbiji zabeleženo više od 150 naknadnih potresa
Blic pre 5 satijoš 1 povezana
Protestni skup u Gornjem Milanovcu zbog problema sa snabdevanjem vodom, traže se ostavke
Beta pre 5 satijoš 1 povezana




