Povezane vesti
Vučić: Sporazum s Albancima je u interesu Srbije
Al Jazeera 30.05.2018
Za pravno-obavezujući sporazum s Kosovom mora postojati većinska volja srbijanskog društva, poručio je predsjednik Srbije. Predsjednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je u interesu Srbije da postigne pravno obavezujući sporazum s Albancima i da za… »
Dogovor s Albancima samo uz volju našeg naroda: Vučić o sudbini Kosova
Telegraf 30.05.2018
- I da upetostručimo BDP i da budemo šampioni reformi EU će nas na kraju usloviti rešavanjem pitanja Kosova - objasnio je predsednik Srbije Povezane vesti Najnovije iz kategorije Vesti. Za pravno-obavezujući sporazum sa Kosovom mora da postoji široka… »
Vučić o razrešenju kosovskog čvora: "Sporazum sa Albancima jedino uz saglasnost i volju naroda"
Srbija danas 30.05.2018
Vrata EU bi nam bila širom otvorena ako bismo postigli sporazum s Prištinom. I da upetostručimo BDP i budemo šampioni reformi EU će nas na kraju usloviti rešavanjem pitanja Kosova. Nema sumnje da je to ključna stvar i kad god nam kažu nešto drugo… »
Vesti dana »
SRCE: Odluka o izbacivanju Strele doneta zbog sukoba interesnih klanova u vrhu režima
Beta pre 38 minutajoš 28 povezanih
"Srbiji nije potreban krnji REM koji će poslužiti da se ispune evropski indikatori"
Nova pre 1 satjoš 64 povezane
Pljuskovi i grmljavina u Beogradu, RHMZ upozorava na nevreme u narednim satima
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 34 povezane
Pred policijom bacio Kesiću sa drogom! Uhapšen muškarac iz Novog Sada!
Kurir pre 1 satjoš 22 povezane




