Povezane vesti
Ministarstvo postupilo po rešenju poverenika o telefonima
N1 Info 30.05.2018
Ministаrstvo odbrаne Srbije postupilo je po rešenju poverenikа kojim se zаbrаnjuje obrаdа podаtаkа iz privatnih telefona zaposlenima u vojci bez sudskog naloga, objavljeno je na sajtu Poverenika za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o… »
Šabić: Ministarstvo odbrane postupilo po rešenju
RTS 30.05.2018
Poverenik za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o ličnosti Rodoljub Šabić saopštio je da je Ministarstvo odbrane postupilo po rešenju poverenika kojim se zabranjuje obrada podataka u privatnim informaciono-telekomunikacionim sredstvima bez… »
Ministarstvo odbrane postupilo po rešenju poverenika
Novi magazin 30.05.2018
Ministаrstvo odbrаne Srbije postupilo je po rešenju poverenikа kojim se zаbrаnjuje obrаdа podаtаkа iz privatnih telefona zaposlenima u vojci bez sudskog naloga, objavljeno je danas na sajtu Poverenika za informacije od javnog značaja i zaštitu podataka o… »
Vesti dana »

Demonstranti ispred prostorija SNS na Voždovcu: Bili ispred zgrade Dijane Hrkalović
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Đurić u Njujorku sa Ramdinom: Intenziviranje odnosa značajno za Srbiju (foto/video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

Ubistvo u Hrvatskoj: Napadač presreo žrtvu i upucao: U toku opsežna potraga za ubicom
Blic pre 32 minutajoš 2 povezane

Građanska grupa „Čisti ljudi za čist Kosjerić“ tvrdi: Milan Radoičić zastrašivao građane Kosjerića
Danas pre 2 satajoš 1 povezana