Povezane vesti
Cavusoglu: Ako nam SAD ne proda avione, snaći ćemo se drugdje
Al Jazeera 30.05.2018
Turska je pokrenula raspravu o mogućoj zamjeni američkih aviona F-35 ruskim Su-57, koji su i dvostruko jeftiniji. Ako Sjedinjene Američke Države ne dozvole Turskoj da nabavi avione F-35, Ankara će zadovoljiti svoje potrebe na drugom mjestu, izjavio… »
Čavušoglu: Ako SAD ne daju,Turska će kupiti avione drugde
RTV 30.05.2018
ANKARA - Ako Sjedinjene Američke Države ne dozvole Turskoj da nabavi avione F-35 kompanije Lokid Martin, Ankara će zadovoljiti svoje potrebe na drugom mestu, izjavio je danas turski ministar spoljnih poslova Mevlut Čavušoglu. Čavušoglu je to rekao… »
Vesti dana »

Šesnaesta žrtva pada nadstrešnice u Novom Sadu: Preminuo tinejdžer
BBC News pre 1 satjoš 60 povezanih

BLOG UŽIVO Novosadski studenti pozvali na šetnju za Vukašina: Završena blokada depoa GSP-a u Beogradu
Nova pre 4 minutajoš 71 povezana

Građani Niša i studenti spremili doček za naprednjake, ali prilaze blokirala Žandarmerija
Beta pre 35 minutajoš 34 povezane

Advokat o „zvučnom topu“: To što ne ispaljuje granatu kao tenk ili raketu kao avion, ne menja suštinu da se radi o oružju koje policija koristi protivzakonito
Nova pre 6 satijoš 11 povezanih

Sud u Kočanima odredio 30-dnevni pritvor za 13 osoba, među kojima i bivšem ministru Krešniku Bektešiju
Beta pre 2 satajoš 19 povezanih