Povezane vesti

Majka dečaka koga je spasao spajdermen iz Malija otkriva nove detalje: To što je dete uradilo je jedno veliko čudo! (video)

Majka dečaka koga je spasao spajdermen iz Malija otkriva nove detalje: To što je dete uradilo je jedno veliko čudo! (video)

Kurir 30.05.2018
Porodica dečaka (4) spasenog dok je visio sa balkona u Parizu na sve načine zahvaljuje Mamudu Gasami, migrantu iz Malija, koji se u nekoliko sekundi, poput Spajdermena, popeo i povukao dete na bezbedno. "On je istinski heroj", rekla je baka nestašnog… »
Mamudu, heroj Francuske otvorio dušu: Kad sam video dete da visi sa 4. sprata nisam ni mislio na sebe! Samo sam počeo da se…

Mamudu, heroj Francuske otvorio dušu: Kad sam video dete da visi sa 4. sprata nisam ni mislio na sebe! Samo sam počeo da se…

Kurir 30.05.2018
Mladi Malijac Mamudu Gasama (22) osvojio je srca Francuza i celog sveta kad se u ponedeljak, u spektakularnoj akciji zbog koje su ga prozvali Spajdermen, uzverao uz fasadu zgrade do 4. sprata i spasao dečaka (4) koji je visio s terase! Na svu sreću, na… »
Javila se i majka dečaka kojeg je spasao "Spajdermen iz Malija" i bacila drugačije svetlo na nezgodu

Javila se i majka dečaka kojeg je spasao "Spajdermen iz Malija" i bacila drugačije svetlo na nezgodu

Blic 30.05.2018
Porodica četvorogodišnjeg dečaka spašenog dok je visio sa balkona u Parizu na sve načine izražava zahvalnost Mamudu Gasamiju, migrantu iz Malija, koji se u nekoliko sekundi, poput Spajdermena, popeo i povukao dečaka na bezbedno. “On je istinski… »

Vesti dana »