Povezane vesti
George Soros: Sve što je moglo da krene po zlu, krenulo je
Gde investirati 30.05.2018
Nestabilan dolar i povlačenje kapitala s tržišta u razvoju mogu da dovedu do još jedne velike finansijske krize, upozorava milijarder George Soros. Govoreći na sastanku Evropskog saveta za međunarodne odnose koji se održava u Parizu, on je upozorio da se… »
Soroš opet vedri i oblači po Evropi: EU je u egzistencijalnoj krizi! Dajem 700.000 funti da održite drugi referendum o…
Kurir 30.05.2018
Nestabilan dolar i povlačenje kapitala s tržišta u razvoju mogu da dovedu do još jedne velike finansijske krize, upozorava američki milijarder mađarskog porekla Džordž Soroš. Govoreći na sastanku Evropskog saveta za međunarodne odnose koji se održava u… »
Soros: Nestabilan dolar i povlačenje kapitala s tržišta u razvoju može dovesti do velike krize
Nova ekonomija 30.05.2018
Nestabilan dolar i povlačenje kapitala s tržišta u razvoju mogu da dovedu do još jedne velike finansijske krize, upozorava milijarder Džordž Soros. Govoreći na sastanku Evropskog saveta za međunarodne odnose koji se održava u Parizu, on je upozorio da se… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za sredu, 10. jun: Danas sunčano i toplo, popodne ponegde pljuskovi i grmljavina
Serbian News Media pre 1 satjoš 34 povezane
Uhapšena četvorica policijaca, sumnja se da su prikrivali pucnjavu u Beogradu
Slobodna Evropa pre 17 minutajoš 46 povezanih
Apostolović: Francusko-nemački non-pejper mogao bi da ubrza evropski put Srbije
Beta pre 42 minutajoš 11 povezanih





