Povezane vesti
Krištof: Negativan utjecaj izvoza na BDP prvi put od 2013. godine
SEEbiz 30.05.2018
ZAGREB - Ravnatelj Državnog zavoda za statistiku (DZS) Marko Krištof izjavio je u srijedu da je rastu hrvatskog gospodarstva u prvom tromjesečju najviše doprinjela potrošnja kućanstava, dok je izvoz roba i usluga, po prvi put od početka 2013. godine… »
OECD znatno poboljšao prognoze za slovensku ekonomiju
SEEbiz 30.05.2018
LJUBLJANA - Organizacija za ekonomsku suradnju i razvoj (OECD) prema najnovijim prognozama slovenskoj ekonomiji predviđa visok ovogodišnji rast od pet posto. To je 0,7 posto bolje od prethodne prognoze rađene u studenome prošle godine. Za iduću godinu… »
BDP u prvom kvartalu porastao 2,5%, iznad očekivanja
SEEbiz 30.05.2018
ZAGREB - Hrvatsko gospodarstvo poraslo je u prvom tromjesečju ove godine za 2,5 posto na godišnjoj razini, što je brže nego u prethodnom kvartalu i više nego što se očekivalo, a najveći pozitivan doprinos BDP-u pružio je rast potrošnje kućanstava… »
Vesti dana »

Vučević na osnivačkoj sednici Fondacije eparhije osečkopoljske i baranjske (video)
Blic pre 7 minutajoš 1 povezana

Maja Gojković uputila saučešće porodicama nastradalih u nesreći kod Sremske Mitrovice: Pokrajinska vlada izražava solidarnost i spremnost da pruži podršku
Blic pre 2 satajoš 2 povezane

"Ljudi ne treba da brinu": Vučić: "1. novembar će biti dan kao i svaki drugi"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana