Povezane vesti
Dejanović: Strategije Vlade da budu usmerene ka najstarijima
N1 Info 30.05.2018
Ministarka zadužena za populacionu politiku Slavica Đukić Dejanović izjavila je da sve strategije Vlade Srbije treba da budu usmerene ka najstarijim građanima koji čine 19,2 odsto populacije. Ona je u pauzi druge sednice Saveta za pitanja starosti i… »
Srbija sve starija, svaka peta osoba iznad 65 godina
Blic 30.05.2018
Skoro svaka peta osoba u Srbiji starija je od 65 godina što nas svrstava među najstarije populacije na svetu, pokazalo je Istraživanje o socijalnoj inkluziji starijih osoba koje je predstavljeno na današnjoj sednica Saveta za pitanje starosti i… »
Dejanović: Sve strategije Vlade treba da budu usmerne ka najstarijima
Novi magazin 30.05.2018
Ministarka zadužena za populacionu politiku Slavica Đukić Dejanović izjavila je danas da sve strategije Vlade Srbije treba da budu usmerene ka najstarijim građanima koji čine 19,2 odsto populacije. Ona je u pauzi druge sednice Saveta za pitanja… »
Vesti dana »

Mašinerija laži Aleksandra Vučića se raspala na „zvučnom topu“: Da li je Ivica Dačić ključni šraf koji je popustio
Nova pre 1 satjoš 30 povezanih

Studenti iz Niša pozvali sugrađane na buku povodom upotrebe zvučnog topa na protestu u Beogradu
NIN pre 1 satjoš 28 povezanih

Ilić u suzama zbog smrti Delibašića: "Od njega sam se oprostio pre 20-tak dana"
B92 pre 2 satajoš 46 povezanih