Povezane vesti
Naredne godine novi Zakon o javnim nabavkama
Danas 30.05.2018
Održan seminar o iskustvima nordijskih zemalja sa javnim nabavkama Novi Zakon o javnim nabavkama biće usvojen naredne godine, najavila je pomoćnica ministra finansija Milena Kovačević, govoreći na seminaru koji je organizovala Nordijska poslovna alijansa… »
V.d. pomoćnika ministra finansija: Uskoro javna rasprava za novi Zakon o javnim nabavkama
Beta 30.05.2018
Vlada Srbije predvidela je Strategijom za javne nabavke i Akcionim planom za 2018. godinu donošenje novog Zakona o javnim nabavkama kako bi oblast javnih nabavki bila uskladjena sa regulativom Evropske unije, izjavila je danas vršilac dužnosti pomoćnika… »
Usklađen sa direktivama EU: Uskoro novi Zakon o javnim nabavkama
Kurir 30.05.2018
BEOGRAD - Srbija bi uskoro trebalo da dobije novi Zakon o javnim nabavkama koji će biti usklađen sa direktivama Evropske unije i doneće, između ostalog, elektronski portal i nov način postupaka. Prema rečima v.d. pomocnika ministra finansija Milene… »
Vesti dana »
Promenljivo oblačno vreme sa sunčanim intervalima: temperatura do 10 stepeni
Newsmax Balkans pre 36 minutajoš 14 povezanih
Kina daje prioritet opstanku režima u Iranu, kaže analitičar Moriyasu pred samit Trump-Si
Slobodna Evropa pre 21 minutajoš 9 povezanih
Srbija i Hrvatska u finalu Evrovizije, prošao i Izrael, ispao Boj Džordž
BBC News pre 21 minutajoš 8 povezanih
Protest Severne Makedonije Bugarskoj zbog prideva ‘severnomakedonski’
Radio sto plus pre 21 minutajoš 10 povezanih
Za danas gotovo: Skupština i sutra nastavlja da raspravlja o izmenama izbornih zakona
Danas pre 12 satijoš 5 povezanih



