Povezane vesti
Budućnost dovela prvo pojačanje za Evroligu
Mozzart sport 30.05.2018
Iz Rusije je stigao Amerikanac Koti Tejlor Klark. Budućnost, šampion Jadranske lige, dovela je prvo pojačanje za Evroligu, 25-godišnjeg Amerikanca Kotija Tejlora Klarka, visokog 201 centimetar. Kako je saopšteno na Fejsbuk profilu Podgoričana, Koti je… »
Evo ko je prvo pojačanje Budućnosti za Evroligu
Mondo 30.05.2018
Šampion ABA Lige doveo prvog novog igrača za predstojeću sezonu - ima američki pasoš, igrao je u Rusiji. Foto: MONDO/Danilo Jauković Koti Tejlor Klark (Coty Taylor Clarke), dvadesetpetogodišnji krilni igrač iz Amerike, prvo je pojačanje Budućnosti za… »
Budućnost dovela najkorisnijeg igrača VTB lige!
Sportske.net 30.05.2018
Ozbiljno se pojačao prvak Jadrana za Evroligu. Miško Ražnatović je potvrdio da je Koti Klark poptisao za podgoričku Budućnost. 25-godišnji Amerikanac ima fenomenalnu sezonu iza sebe, blistao je u dresu Avtodora iz Saratova, prosečno beležio 22 poena po… »
Vesti dana »
Vlada Srbije utvrdila predloge rebalansa budžeta, minimalca i finansijske pomoći građanima
Beta pre 17 minutajoš 32 povezane
Srbija na udaru toplotnog talasa i novih požara: Deliblatska peščara i Šangaj pod vatri
Naslovi.ai pre 28 minutajoš 82 povezane
Vračarci oteli i mučili muškarca dva dana! Dvojica uhapšena, treći u bekstvu - evo zašto su ga kidnapovali
Kurir pre 2 satajoš 19 povezanih





