Povezane vesti
Ukrajinski triler - olakšanje i nerazumevanje za lažnu vest
N1 Info 31.05.2018
Ukrajinski špijunski triler u kome je lažno ubijen jedan novinar, kritičar Kremlja i Putina, nije naišao na odobravanje svetskog javnog mnjenja. Iako zvaničnici kažu da je vest da je Babčenko živ "olakšanje", novinarska udruženja, politički lideri i… »
OEBS šokiran ukrajinskom nameštaljkom: Širenje laži o ubistvu ruskog novinara je informativni rat! Užasnuti smo!
Kurir 31.05.2018
Zvaničnik OEBS-a rekao je da Ukrajna širi "lažne informacije" i optužio ih za podrivanje kredibiliteta novinara. Harlem Desire, predstavnik OEBS-a za slobodu medija, rekao je da je : "Užasnut odlukom da se šire lažne informacije o ubistvu novinara… »
Arkadij Babčenko: Ukrajina predmet kritika zbog lažnog ubistva novinara
BBC News 31.05.2018
Ukrajinci kažu da je "ubistvo" izrežirano kako bi bio sprečen ruski plan za ubijanje novinara Arkadija Babčenka. Oštre kritike na račun Ukrajne usledile su nakon lažiranja ubistva ruskog disidenta koji je radio kao novinar u Kijevu. Zvaničnik OEBS-a… »
Vesti dana »
Suđenje novosadskim aktivistima odloženo zbog iznenadne bolesti tužioca, odbrana traži ukidanje poternice za okrivljene u egzilu
Mašina pre 1 satjoš 25 povezanih
Protest ispred Višeg suda u Novom Sadu: „Na delu je direktan napad na pravosuđe“
Vreme pre 52 minutajoš 10 povezanih
Stamenković odgovara Vujiću: VST u svemu postupio prema odluci Ustavnog suda
Danas pre 43 minutajoš 17 povezanih
Na Portalu eUprava u ponedeljak počinje elektronsko podnošenje prijava za upis dece u vrtiće
Ekapija pre 22 minutajoš 24 povezane




