Povezane vesti
Beba bila brža od lekara: Beba rođena u sanitetu
Večernje novosti 31.05.2018
Biljana Stanojević (32) iz sela Trupale rodila šesto dete. Tehničar Žarko asistirao doktorki Elizabeti. KAD je u sredu oko 7.10 ekipa Hitne pomoći primila poziv da je ženi iz Trupala krenuo porođaj pohitala je da ovu trudniciu preveze do bolnice, međutim… »
Porodila se u sanitetu: Nišlijka šesto dete donela na putu do bolnice
Blic 31.05.2018
Biljana Stanojević (32), iz Trupala kod Niša, porodila se juče ujutro u sanitetu niške Hitne pomoći i na svet donela zdravog dečaka teškog 2,79 kilograma. Porođaj je obavila dr Elizabeta Jovanović, koja je predložila majci da novorođenog sina nazove… »
Porodila se u kolima Hitne pomoći na putu za bolnicu
Jugmedia 31.05.2018
U kolima Hitne pomoći na putu do porodilišta juče je jedna tridesetdvogodišnja Nišlijka rodila je zdravog dečaka. Nakon što je u sredu oko 7:10 sati, ekipa Hitne pomoći primila poziv da je ženi iz sela Trupale kraj Niša krenuo porođaj, pohitala je ka… »
Vesti dana »

"Zelenski mora da se odrekne Krima i članstva u NATO" Trampov ultimatum Zelenskom
Dnevnik pre 8 minutajoš 45 povezanih

U naredna dva sata stiže nevreme Očekuju se pljuskovi i jak vetar evo koji delovi zemnje su na udaru
Dnevnik pre 8 minutajoš 17 povezanih

Izraelski mediji: Srbija stoji iza ugovora o oružju sa izraelskim Elbitom vrednog 1,64 milijarde dolara
Radio 021 pre 53 minutajoš 5 povezanih

Bursać: Novosadski naprednjaci od starta vuku glupe poteze, to ih koštalo rejtinga, a Vučića i živaca
Radio 021 pre 13 minutajoš 4 povezane