Povezane vesti
Popov: Dodikova opasna retorika nailazi na prećutnu saglasnost Beograda
Beta 31.05.2018
Direktor Centra za regionalizam i kopredsednik Igmanske inicijative Aleksandar Popov ocenio je danas da je za predsednika Republike Srpske (RS) Milorada Dodika priča o ujedinjenju sa Srbijom postala politička mantra koju ponavlja zbog unutrašnjih potreba… »
Popov: Opasna retorika Dodika, prećutna saglasnost Beograda
N1 Info 31.05.2018
Direktor Centra za regionalizam i kopredsednik Igmanske inicijative Aleksandar Popov ocenio je da je za predsednika Republike Srpske (RS) Milorada Dodika priča o ujedinjenju sa Srbijom postala politička mantra koju ponavlja zbog unutrašnjih potreba, ali… »
Vesti dana »

Marko Đurić na sastanku sa američkim kongresmenom razgovarao o partnerstvu Srbije i SAD
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

"Gurali su, udarali i napadali policajce": Dačić o incidentu na Filozofskom fakultetu u Novom Sadu: "Policija je došla na poziv dekana"
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Izloženo 125 ikona 97 savremenih ikonopisaca: Patrijarh Porfirije otvorio izložbu "Svetlost Logosa" u Galeriji Kolarca
Blic pre 23 minutajoš 1 povezana