Povezane vesti
Haradinaj: Tehnički dijalog zaustavljen zbog energetike
N1 Info 31.05.2018
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj je izjavio da je tehnički deo dijaloga zaustavljen, jer Kosovo insistira na primeni energetskog sporazuma, dok Srbija želi pre svega uspostavljanje ZSO. Smatrali smo da je beskorisno sedeti za stolovima gde energetika nije… »
Haradinaj: Tehnički dijalog je besmislen
Radio 021 31.05.2018
Premijer Kosova Ramuš Haradinaj izjavio je da je tehnički dijalog prekinut jer Priština smatra da je on besmislen, ako prva tačka nije energetika, dok, kako kaže, Beograd i Brisel traže da se najpre razgovara o osnivanju Zajednice srpskih opština… »
Haradinaj: Tehnički dijalog sa Beogradom je prekinut jer Priština smatra da je besmislen
Kurir 31.05.2018
Kosovski premijer Ramuš Haradinaj izjavio je danas da je tehnički dijalog prekinut jer Priština smatra da je on besmislen, ako prva tačka nije energetika, dok, kako kaže, Begrad i Brisel traže da se najpre razgovara o osnivanju Zajednice/Asocijacije… »
Vesti dana »
(VIDEO) Žarko Paspalj ponovo na „udaru“ navijača Partizana: Vređan i Ostoja Mijailović
Danas pre 1 satjoš 5 povezanih
Opozicija u Leskovcu protestuje ćutanjem: Vlast pomerila sednicu do ponoći
Danas pre 1 satjoš 1 povezana
"Zelenski nema ništa dok ja to ne odobrim" Trampova poruka hladan tuš za Kijev: Evo šta je rekao o razgovoru sa Putinom
Blic pre 2 satajoš 1 povezana





