Povezane vesti

Vučić: Zabrinut sam, Albanci imaju nečiju prećutnu podršku

Vučić: Zabrinut sam, Albanci imaju nečiju prećutnu podršku

N1 Info 01.06.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je da je veoma zabrinut poslednjim događajima na Kosovu i Metohiji. Izvor: Agencije "Plašim se da su rešili da uz nečiju prećutnu podršku, ne samo da unesu nemir i strah u Srbe, posebno Srbe povratnike… »
Otkud odjednom serija napada na Srbe na KiM?

Otkud odjednom serija napada na Srbe na KiM?

Vesti online 01.06.2018
Poslednjih dana zabeležen je čitav niz napada i ugrožavanja prava na slobodu kretanja Srbima na Kosovu i Metohiji, na koje, gotovo uobičajeno, nema reagovanja međunarodne zajednice. Za predsednika Srbije to je zabrinjavajući signal, a strahuje da su… »
Vučić uživo na otvaranju konferencije OEBS: Albance zanima samo kako da uzmu sever Kosova, plaše me ovoliki napadi na Srbe…

Vučić uživo na otvaranju konferencije OEBS: Albance zanima samo kako da uzmu sever Kosova, plaše me ovoliki napadi na Srbe…

Kurir 01.06.2018
1 / 6 Foto: Tanjug/Zoran Žestić BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da se plaši novonastale situacije na Kosmetu, ovoliko učestalih napada na kosovske Srbe kojih nismo imali u ovim obimu u poslednjih pet godina, te dodao da… »
"Albanci ovo ne rade sami": Vučić: Teška vremena pred nama, moguć referendum

"Albanci ovo ne rade sami": Vučić: Teška vremena pred nama, moguć referendum

Blic 01.06.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su Albanci rešili da uz nečiju prećutnu ili suštinsku podršku ne samo da unesu nemire i strah u Srbe, već i da preduzmu neke druge mere. Vučić je, gostujući na RTS povodom godinu dana na… »
Vučić: Plašim se da su Albanci uz nečiju prećutnu podršku rešili da unesu nemire

Vučić: Plašim se da su Albanci uz nečiju prećutnu podršku rešili da unesu nemire

Danas 01.06.2018
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je za RTS da je veoma zabrinuti poslednjim događajima na Kosovu i Metohiji jer, kako kaže, zna „kako je to išlo do 2003. godine“. „Tada smo imali usaglašenu priču ‘standardi pre statusa, standardi… »
Vučić: Uspeli smo da dramatično poboljšamo imidž Srbije

Vučić: Uspeli smo da dramatično poboljšamo imidž Srbije

Politika 01.06.2018
Zabrinut sam jer ovo Albanci ne rade sami, kaže predsednik Srbije.- Suficit u budžetu 8,7 milijardi dinara, biće povećanje plata do kraja godine.- Gradski odbor SNS donosi odluku o gradonačelniku. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je danas… »
Vučić povodom godinu dana na mestu predsednika: Posle penzija, povećanje i plata i minimalca! Nigde nismo obrukali Srbiju…

Vučić povodom godinu dana na mestu predsednika: Posle penzija, povećanje i plata i minimalca! Nigde nismo obrukali Srbiju…

Kurir 01.06.2018
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostovao je jutros u jutarnjem dnevniku nacionalne televizije povodom godinu dana od dana preuzimanja dužnosti predsednika Srbije i rada na Andrićevom vencu. On je govorio koliko je zadovoljan rezultatima i… »
Vučić o Kosmetu i sve većem broju albanskih napada: Ono što me plaši jeste što oni ovo ne rade sami

Vučić o Kosmetu i sve većem broju albanskih napada: Ono što me plaši jeste što oni ovo ne rade sami

Kurir 01.06.2018
BEOGRAD - Kao odgovoran i ozbiljan čovek, zabrinut sam za situaciju na Kosovu i Metohiji - kazao je jutros predsednik Srbije Aleksandar Vučić gostujući uživo u jutarnjem dnevniku nacionalne televizije povodom godinu dana na mestu predsednika Srbije… »

Vesti dana »