Povezane vesti
Lalatović prihvatio evropski izazov - ide u Niš!
Mondo 01.06.2018
"Sportski žurnal" objavio je da su prvi čovek Radničkog Ivica Tončev i doskorašnji strateg Čukaričkog "99 odsto" postigli dogovor. Podsetite se incidenta od pre tri godine kada su Lalatovića vređali u Nišu. Nenad Lalatović (40) je na odlasku iz… »
Lalatović preuzima niški Radnički?
N1 Info 01.06.2018
Doskorašnji trener Čukaričkog Nenad Lalatović pronašao je novi angažman. Kako prenosi Sportski žurnal, mladi stručnjak je '99 odsto' postigao dogovor sa čelnicima niškog Radničkog. Kako se navodi, dogovor je postignut u četvrtak uveče u… »
Vesti dana »
![Druga etapa studentskog marša za Kragujevac, u Beogradu protestna šetnja do Palate Srbija](https://nstatic.net/142/38964142tcgdst.jpg)
Druga etapa studentskog marša za Kragujevac, u Beogradu protestna šetnja do Palate Srbija
RTS pre 9 minutajoš 51 povezana
![Telekom Srbija kupuje NetTV Plus, DTH i licence za prava na Sport klub](https://nstatic.net/093/38964093czcinc.jpg)
Telekom Srbija kupuje NetTV Plus, DTH i licence za prava na Sport klub
RTV pre 32 minutajoš 52 povezane
![Istragu o eventualnoj korupciji u padu nadstrešnice u Novom Ssdu preuzima JTOK](https://nstatic.net/312/38967312pfisrw.jpg)
Istragu o eventualnoj korupciji u padu nadstrešnice u Novom Ssdu preuzima JTOK
Insajder pre 20 minutajoš 149 povezanih
![Pevač kog je ošamario uhapšeni gradonačelnik iz Obrenovca o incidentu: "Mogao je i gore da prođe"](https://nstatic.net/709/38966709jgaexp.jpg)
Pevač kog je ošamario uhapšeni gradonačelnik iz Obrenovca o incidentu: "Mogao je i gore da prođe"
Mondo pre 1 satjoš 59 povezanih
![Peskov: Rusija nikada neće razgovarati o razmeni svojih teritorija](https://nstatic.net/231/38967231jswpwp.jpg)
Peskov: Rusija nikada neće razgovarati o razmeni svojih teritorija
RTV pre 27 minutajoš 35 povezanih