Povezane vesti

Popravili smo se,skidaju nas s liste "perača para"

Popravili smo se,skidaju nas s liste "perača para"

Mondo 01.06.2018
Srbija je od februara do danas ispravila sve "administrativne nedostatke" zbog kojih je bila na "sivoj listi" Međunarodnog tela za borbu protiv pranja novca (FATF). Foto: MONDO/Samir Cacan USkupštini Srbije danas je guvernerka Narodne banke Srbije… »
Skupština raspravu nastavlja u ponedeljak

Skupština raspravu nastavlja u ponedeljak

Novi magazin 01.06.2018
Skupština Srbije završila je danas rad, a objedinjenu raspravu o setu finansijskih zakona nastaviće u ponedeljak, 4. juna. Zakone su branili u parlamentu ministar za rad Zoran Đorđević i guvernerka Narodne banke Srbije Jorgovanka Tabaković, a tokom… »
Parlament o setu finansijskih zakona

Parlament o setu finansijskih zakona

RTS 01.06.2018
Skupština Srbije raspravlja o 11 tačaka iz oblasti finansija. Govoreći o propisu koji reguliše plaćanje karticama, guvernerka NBS Jorgovanka Tabaković istakla je da je reč o aktu koji uređuje poslovanje s platnim karticama u našoj zemlji prvi put… »
Guvernerka predstavila set zakona, a evo šta ubuduće klijenti neće plaćati bankama

Guvernerka predstavila set zakona, a evo šta ubuduće klijenti neće plaćati bankama

Blic 01.06.2018
Bankarski klijenti neće morati da plate usluge koje prilikom uzimanja kredita nisu naručili, poput nekih vrsta osiguranja, niti će banke smeti da im šalju reklame o svojim proizvodima putem SMS-a ili mejla ako nisu dobile izričit pristanak korisnika… »
Poslanici o finansijskim zakonima, opozicija ih naziva lošim

Poslanici o finansijskim zakonima, opozicija ih naziva lošim

N1 Info 01.06.2018
U Skupštini Srbije počela je šesta vanredna sednica, na čijem dnevnom redu je 11 tačaka među kojima je niz finansijskih zakona i nekoliko međunarodnih sporazuma. O svim tačkama dnevnog reda, poslanici će imati jedinstveni pretres. Poslanik SDS-a… »
Obradović: Vi ste bankarski lobista! Tabaković: Ja sam ponosni guverner NBS

Obradović: Vi ste bankarski lobista! Tabaković: Ja sam ponosni guverner NBS

Kurir 01.06.2018
Opozicija je danas kritikovala predložene finansijske zakone. Predsednik pokreta Dveri Boško Obradović rekao je danas na sednici Skupštine Srbije da Narodna banka Srbije (NBS) "lepi flaster na duboke rane". "Gde je NBS kad čovek strada pod ovim… »

Vesti dana »