Povezane vesti
Veliki broj Srba smatra da žena nekad zaslužuje batine i da je njena najvažnija obaveza da brine o kući
Telegraf 01.06.2018
Prema ovom istraživanju, jedna četvrtina ispitanih muškaraca priznaje da namerno zastrašuje svoju partnerku, dok su šamari i gađanje predmetima deo jedne petine veza, a uvrede i ponižavanja svakodnevica trećine veza Povezane vesti Najnovije iz kategorije… »
Petina muškaraca u Srbiji smatra da žena nekad zasluži batine
Moj Novi Sad 01.06.2018
Skoro petina, ili 18,8 odsto, muškaraca u Srbiji smatra da postoje situacije u kojima žena zaslužuje batine, dok se 11,9 odsto slaže da žena treba da toleriše nasilje kako bi održala porodicu, a čak 40,1 odsto sa tim da je najvažnija uloga žene - da… »
Šveđani će kod notara obavezno overavati dozvole za seks, a da li isti scenario čeka Srbiju?
Telegraf 01.06.2018
Novi zakon je na snazi od 1. jula u Švedskoj, a uskoro bi trebalo da počne da se primenjuje u celoj Evropskoj uniji. Kako Srbija uvodi zakone u toku evrointegracija, stručnjaci ipak ne veruju da je njegova primena u moguća u bliskoj budućnosti Povezane… »
Vesti dana »

I dalje u vazduhu povećana koncentracija polena ambrozije: Evo kada se očekuje bolja situacija
Radio 021 pre 1 danjoš 11 povezanih

Otvoren aerodrom u Nepalu nakon nasilnih protesta Otkriveno i kakvo je sada stanje u zemlji
Alo pre 21 minutajoš 36 povezanih

Evroposlanici EPP: Srbija zaslužuje bolje od trenutne situacije, rasprava o SNS unutar partije narednih dana
Novi magazin pre 3 satajoš 5 povezanih

Srbija-Engleska: Brodolom i incidenti na tribinama - u fotografijama
BBC News pre 37 minutajoš 62 povezane