Povezane vesti
Rističević bi da ubija činčile! Udruženja za zaštitu životinja ljuta na predsednika Odbora za poljoprivredu
Kurir 02.06.2018
Predsednik skupštinskog Odbora za poljoprivredu, šumarstvo i vodoprivredu Marijan Rističević sazvao je 30. sednicu ovog odbora za utorak, 5. jun, a na dnevnom redu će biti samo jedna tačka - ukidanje zabrane uzgajanja krznašica, odnosno činčila, tvrde… »
Aktivisti: Marijan Rističević pokušava da legalizuje ubijanje činčila
Radio 021 02.06.2018
Predsednik skupštinskog Odbora za poljoprivredu Marijan Rističević sazvao je sednicu za utorak, 5. jun, na čijem dnevnom redu će biti samo jedna tačka - ukidanje zabrane uzgajanja krznašica, odnosno usklađivanje Zakona o dobrobiti životinja sa Zakonom o… »
Aktivisti tvrde da Rističević legalizuje ubijanje činčila
N1 Info 02.06.2018
Predsednik skupštinskog Odbora za poljoprivredu Marijan Rističević sazvao je sednicu za utorak, 5. jun, na čijem dnevnom redu će biti samo jedna tačka, ukidanje zabrane uzgajanja krznašica, odnosno, usklađivanje Zakona o dobrobiti životinja sa Zakonom o… »
Vesti dana »
Niska oblačnost i magla: Putevi Srbije apeluju na povećan oprez u vožnji tokom ledenih dana
Dnevnik pre 5 minutajoš 37 povezanih
Privremeno suspendovani Instagram nalozi redakcije Nova, napadnuti i drugi antirežimski profili
Beta pre 45 minutajoš 11 povezanih
Ministar prosvete: Glasno razmišljamo o skraćenju časova na 30 minuta
Stav.life pre 3 satajoš 27 povezanih
Dmitrijev: Ursula fon der Lajen i Kaja Kalas žive u svetu ere Džozefa Bajdena
NIN pre 3 satajoš 27 povezanih




