Povezane vesti

Odgovor Milana dabovića: Nikada nisam udario decu, moja ćerka lažima želi da zaradi

Odgovor Milana dabovića: Nikada nisam udario decu, moja ćerka lažima želi da zaradi

Večernje novosti 03.06.2018
To što Jelica piše u romanu nije tačno. Nikada nisam tukao decu. Da sam loš otac, ne bi mi Milica kupila "hamer", niti bi mi Ana kupila vilu i stan, kaže otac čuvenih košarkašica. To što Jelica piše u romanu nije tačno. Nikada nisam tukao decu… »
Potresno svedočenje najstarije sestre Dabović: Otac nas je zlostavljao fizički i psihički, udarao glavama o zid, a majka je…

Potresno svedočenje najstarije sestre Dabović: Otac nas je zlostavljao fizički i psihički, udarao glavama o zid, a majka je…

Večernje novosti 03.06.2018
Jelica Dabović, rođena sestra proslavljenih košarkašica Ane i Milice Dabović, napisala je knjigu "Tajna jednog osmeha", u kojoj je detaljno opisala stravično zlostavljanje u svojoj porodici. Jelica Dabović, rođena sestra proslavljenih… »
Održana promocija knjige jelice Dabović: Namera da pomogne deci koja se suočavaju sa roditeljima-zlostavljačima! (kurir TV)

Održana promocija knjige jelice Dabović: Namera da pomogne deci koja se suočavaju sa roditeljima-zlostavljačima! (kurir TV)

Kurir 03.06.2018
Jelica Dabović rođena sestra proslavljenih košarkašica Ane I Milice Dabović, održala je večeras promociju knjige "Tajna jednog osmeha", u jednoj novosadskoj piceriji. Jelica je u knjizi detaljno opisala stravično zlostavljanje u svojoj porodici… »
Sestra Milice i Ane Dabović otvoreno za Blic: "Otac nas je tukao i na utakmicama, bio je i u zatvoru zbog pokušaja ubistva"

Sestra Milice i Ane Dabović otvoreno za Blic: "Otac nas je tukao i na utakmicama, bio je i u zatvoru zbog pokušaja ubistva"

Blic 03.06.2018
Uspomene iz najranijeg detinjstva vezane su za batine, maltretiranje, zlostavljanje i ponižavanje, ali i za ćutanje majke koja nikada nije pokušala to da spreči, kaže Jelica Dabović, rođena sestra proslavljenih košarkašica Ane i Milice Dabović… »

Vesti dana »