Povezane vesti

Meho Omerović potvrdio pisanje Kurira, pa sa mukom ispričao šta mu se sve desilo na nemačkom aerodromu: Ja u fri-šopu, kad…

Meho Omerović potvrdio pisanje Kurira, pa sa mukom ispričao šta mu se sve desilo na nemačkom aerodromu: Ja u fri-šopu, kad…

Kurir 04.06.2018
Meho Omerović, poslanik SDPS na čijem čelu je Rasim Ljajić, kao član srpske parlamentarne delegacije priveden je 30. maja na aerodromu u Frankfurtu zbog navodne krađe u fri-šopu, a sada je i potvrdio pisanje Kurira da je u pitanju bio nesporazum… »
Meho Omerović: Nisam lopov, evo šta se dogodilo...

Meho Omerović: Nisam lopov, evo šta se dogodilo...

Mondo 04.06.2018
Član naše delegacije, inače član skupštinskog Odbora za kontrolu službi bezbednosti i narodni poslanik SDPS Meho Omerović, našao se u centru priče o navodnom hapšenju na aerodromu u Frankfurtu zbog krađe u fri-šopu. Foto: MONDO/Mihaela… »
Osetio sam da mi se creva prazne, OEBS mi je svedok! Antologijska priča Mehe Omerovića o privođenju zbog parfema i tri…

Osetio sam da mi se creva prazne, OEBS mi je svedok! Antologijska priča Mehe Omerovića o privođenju zbog parfema i tri…

Blic 04.06.2018
"U tom trenutku doživeo sam stravičan, jak, snažan i neizdrživ bol, kao da mi je neko zabio nož u stomak. Zgrčio sam se i osetio da mi se creva prazne. Uspaničio sam se i izbezumio, tražio strelice za toalet. Istrčao sam iz fri šopa i shvatio da… »

Vesti dana »

Ursula na čelu EU

Ursula na čelu EU

B92 pre 1 satjoš 12 povezanih
Đoković svrgnut

Đoković svrgnut

B92 pre 27 minutajoš 9 povezanih
Orban: Da sumiramo, stop!

Orban: Da sumiramo, stop!

B92 pre 33 minutajoš 7 povezanih
Veoma toplo, lokalno pljuskovi i grmljavine

Veoma toplo, lokalno pljuskovi i grmljavine

RTS pre 2 satajoš 9 povezanih