Povezane vesti
Finansijska pismenost uvodi se u škole u Srbiji
N1 Info 04.06.2018
Finansijska pismenost biće uvedena u 34 škole u Srbiji od nove školske godine, ali ne kao novi predmet, već u sklopu već postojećih predmeta, rečeno je na konferenciji za novinare Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja. Izvor: N1 Plan je da… »
Finansijska pismenost kao deo predmeta u 34 škole u Srbiji
Radio 021 04.06.2018
Finansijska pismenost biće uvedena u 34 škole u Srbiji od nove školske godine, ali ne kao novi predmet, već u sklopu već postojećih predmeta, rečeno je danas na konferenciji za novinare Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja. Plan je da oko… »
Finansijska pismenost ulazi u škole
Mondo 04.06.2018
Finansijska pismenost biće uvedena u 34 škole u Srbiji od nove školske godine, ali ne kao novi predmet, već u sklopu već postojećih predmeta, rečeno je danas na konferenciji za novinare Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja. Foto… »
Vesti dana »
Venecijanska komisija preporučuje suštinsku ispravku „Mrdićevih zakona“
Vreme pre 2 satajoš 39 povezanih
Status kvo u Ormuskom moreuzu; IDF i Hezbolah krše tek dogovoreno primirje u Libanu
RTS pre 1 satjoš 71 povezana
Miloš Jovanović: Presuda u Banjskoj poniženje za Srbiju
Serbian News Media pre 4 satijoš 68 povezanih
Cene goriva u Srbiji: Dizel skuplji dva dinara, cena benzina nepromenjena
Forbes pre 9 satijoš 53 povezane
Šok brojke iz Evrolige: Večiti ostali bez ozbiljnog novca, samo mrvice za Partizan i Zvezdu!
Hot sport pre 43 minutajoš 26 povezanih



