Povezane vesti
Milenkovic: Grad se finansijski konsoliduje
Jug press 04.06.2018
VRANJE Nakon zatečenog haotičnog stanja javnih finansija i obelodanjivanja izveštaja Državne revizorske institucije krajem 2017. godine, grad Vranje je uspeo da konsoliduje finansije, rekao je na konferenciji za novinare gradonačelnik dr Slobodan… »
Milenković: Preuzimanjem odgovornosti i uvođenjem reda, grad je smanjio dug i uredio finansije
Jugmedia 04.06.2018
Vranje je od Državne revizorske institucije (DRI), nakon sprovedenih mera na korekciji finansijskih nedostaka utvrđenih prilikom kontrole za 2016. godinu, dobilo izveštaj da su sve nepravilnosti uspešno ispravljene, saopštio je danas gradonačelnik Vranja… »
Milenković: Uveli smo red u gradske finansije
OK radio 04.06.2018
Gradonačelnik Vranja Slobodan Milenković saopštio je da je u završnom izveštaju Državne revizorske institucije (DRI) konstatovano da je ova institucija zadovoljna merama koje je lokalna samouprava preduzela povodom uočenih nepravilnosti u finansijskom… »
Vesti dana »

"To je politički proces": Oglasio se SPS o "slučaju" Dodik: Narod je jedini suveren i izvor svake vlasti u Republici Srpskoj
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

„Dodik oslabljen, ucenjuje narod“: Zašto je predsednik RS najavio referendum o sebi nakon što mu je oduzet mandat?
Danas pre 8 satijoš 1 povezana

Tramp: Sastao bih se sa Putinom i ako se ruski predsednik ne sastane sa Zelenskim
Telegraf pre 4 satijoš 3 povezane