Povezane vesti

Krstajić: Pravim ekipu za budućnost

Krstajić: Pravim ekipu za budućnost

Sportski žurnal 05.06.2018
Selektor pohvalio Milenkovića i Radonjića, biranim rečima govorio o Milinković-Saviću, ali i o tome da li je glasao i zašto nije tražio veće premije od predsednika Vučića. Mladen Krstajić nema glavobolju iako ne spava mirno. Na brifing s… »
Nema razloga za paniku

Nema razloga za paniku

Vesti online 05.06.2018
"Igrači su se okupili da brane boje i grb Srbije i žele, kao i mi iz stručnog štaba, da naprave što bolji rezultat", kaže selektor Krstajić. Nema mesta panici, ukratko to bi bila poruka Mladena Krstajića, selektora "Orlova" posle ne baš dobrog… »
Pravim ekipu za budućnost

Pravim ekipu za budućnost

Politika 05.06.2018
Dan posle poraza od Čilea, samo osam uoči početka svetskog prvenstva, selektor Srbije Mladen Krstajić otvorio dušu pred srpskim novinarima u Austriji. – Pohvalio Milenkovića i Radonjića, biranim rečima govorio o Milinković-Saviću. Od našeg… »
Krstajić otvoreniji nego ikad: Radim "u glavu"!

Krstajić otvoreniji nego ikad: Radim "u glavu"!

Mondo 05.06.2018
"Nismo dosegli evropski i svetski nivo kulture", rekao je, između ostalog, selektor u najopširnijem razgovoru sa novinarima dosad. Govorio je o Vučiću, Stojkoviću, Ivanoviću... Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić je na susret… »
Krstajić analizirao poraz od Čilea: Bili smo loši, ali nisam zabrinut

Krstajić analizirao poraz od Čilea: Bili smo loši, ali nisam zabrinut

Večernje novosti 05.06.2018
Ima stvari na kojima moramo da radimo, bolja tranzicija, igra bez lopte, ali je temelj svega dobra atmosfera - poručio je selektor Srbije. OD IZVEŠTAČA “NOVOSTI”: GRAC SELEKTOR Mladen Krstajić poručio je juče srpskim novinarima u Gracu da ga… »
Rekla-kazala priče me ne zanimaju: Krstajić otvoreno o predsedniku Vučiću i novcu za SP

Rekla-kazala priče me ne zanimaju: Krstajić otvoreno o predsedniku Vučiću i novcu za SP

Srbija danas 05.06.2018
Otvoreno o svemu. Od izveštača iz Austrije - Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić dan posle poraza u prijateljskoj utakmici od Čilea minimalnim rezultatom, održao je konferenciju za medije na kojoj je analizirao igru Orlova… »
Foto-ubod: Selektor Krstajić i potparol Vuković biciklom na konferenciju (foto)

Foto-ubod: Selektor Krstajić i potparol Vuković biciklom na konferenciju (foto)

Hot sport 05.06.2018
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Mladen Krstajić održao je danas konferenciju za novinare u Austriji, a na nju je došao na neobičan način. ‘Orlovi’ nastavljaju pripreme u Bad Valtersdorfu, a posle poraza od Čilea 0:1 medijim a se obratio… »
Iznenadna poseta: FIFA u Bad Valtersdorfu, evo šta je tražila od naših reprezentativaca

Iznenadna poseta: FIFA u Bad Valtersdorfu, evo šta je tražila od naših reprezentativaca

Hot sport 05.06.2018
Sinoć poraz od Čilea 1:0, a onda iznenadna kontrola ‘inspekcije FIFA’ pred start Svetskog prvenstva u Rusiji. Nije ovo bilo baš mirno jutro za ‘orlove’ u Austriji. FIFA je danas posetila naš kamp, a razlog je bio doping kontrola. Svi naši… »
Krstajić: Ja sam Grobar, ali ovde sam selektor Srbije

Krstajić: Ja sam Grobar, ali ovde sam selektor Srbije

Srbija danas 05.06.2018
Bura posle poraza od Čilea. Od izveštača iz Austrije - Selektor Srbije Mladen Krstajić dan posle poraza u prijateljskoj utakmici od Čilea je održao konferenciju za medije na kojoj je analizirao igru Orlova. Krstajić je govorio o situaciji u timu… »
Stojković: Poraz možda i dobar

Stojković: Poraz možda i dobar

Vesti online 05.06.2018
Golman reprezentacije Srbije Vladimir Stojković i vezni fudbaler Marko Grujić izjavili su da porazom u prijateljskoj utakmici od Čilea (1:0) nije narušena atmosfera i da veruju da će spremno dočekati Svetsko prvenstvo u Rusiji. - Sigurno da nije… »
Nismo izgledali dobro, treba ostati pozitivan

Nismo izgledali dobro, treba ostati pozitivan

Mondo 05.06.2018
"Orlovi" posle poraza od Čilea pozvali naciju da ih podrži i da ne bude oštra u kritikama, jer je, ipak, u pitanju pripremna utakmica. "Ne brinemo, ovakve utakmice i služe za uigravanje". "Ne treba dizati paniku, imamo vremena da ispravimo stvari"… »
Poruka iz Austrije: "Biće bolje protiv Bolivije"

Poruka iz Austrije: "Biće bolje protiv Bolivije"

Sportske.net 05.06.2018
Niko ne kaže da je bilo dobro protiv Čilea, ali niko nije klonuo duhom nakon poraza... Nije reprezentativce Srbije poremetio poraz od Čilea 0:1, ali priznaju da im nije prijatno zbog toga. Svi veruju da će biti bolje protiv Bolivije, ali i na Svetskom… »
Poraz Srbije od Čilea u prijateljskoj utakmici

Poraz Srbije od Čilea u prijateljskoj utakmici

Danas 04.06.2018
Fudbaleri Srbije doživeli su prvi poraz na pripremama u Austriji za Svetsko prvenstvo koje počinje za deset dana u Rusiji. Od „Orlova“ su bili bolji Čileanci rezultatom 1:0. Selektor Srbije Mladen Krstajić pružio je priliku velikom broju… »

Vesti dana »