Povezane vesti
Alegri odbio ponudu da preuzme Real
Dnevnik 05.06.2018
TORINO: Trener fudbalera Juventusa Masimilijano Alegri odbio je da nasledi Zinedina Zidana i preuzme Real Madrid, javlja list Gazeta delo Sport. Prvi čovek prvaka Evrope Florentino Perez, preko prijatelja i bivšeg sportskog direktora Milana Adrijana… »
Alegrijevo glasno ‘ne’: Trener Juventusa odbio da preuzme Real Madrid!
Hot sport 05.06.2018
Iskusni italijanski stručnjak Masimilijano Alegri rekao je ‘ne’ na ponudu Florentina Pereza da preuzme klupu trostrukog uzastopnog šampiona Evrope. Real Madrid se još uvek nije oporavio od neočekivanog odlaska Zinedina Zidana, a odlazak legendarnog… »
Real dobio korpu: Madrid čuo Alegrijevo ne
Mozzart sport 05.06.2018
Florentino Pereze angažovao i Galijanija kao posrednika. Potraga za naslednikom Zinedina Zidana i dalje traje, iako su čelnici Real Madrida pokušali ekspresno da reaguju i na Bernabeu dovedu Masimilijana Alegrija. Današnja Gazeta piše da je trener… »
Vesti dana »

Haos zbog netanjahuovog plana za okupaciju Gaze: "Svi će završiti u mašini za mlevenje mesa!" Porodice talaca pobesnele: "Želi ih mrtve"
Kurir pre 8 minutajoš 39 povezanih

Dogovoreno mesto susreta Trampa i Putina, nije otkriveno gde i kada
BBC News pre 13 minutajoš 32 povezane

Novi toplotni talas u Srbiji donosi temperature do 38 stepeni i više
Naslovi.ai pre 1 satjoš 38 povezanih

Tužilaštvo u Prištini zatražilo šest meseci zatvora za pomoćnika direktora Kancelarije za KiM Igora Popovića
Insajder pre 57 minutajoš 13 povezanih