Povezane vesti

Zvezda predstavila Jovančića, Mrkela najavio nova pojačanja

Zvezda predstavila Jovančića, Mrkela najavio nova pojačanja

Večernje novosti 06.06.2018
Kada su počeli pregovori, nisam imao nikakvu dilemu da je to pravi izbor za mene. Imao sam dosta dugačak put do nje, ali sam na kraju zadovoljan što sam došao do Crvene zvezde – rekao je novi vezista šampiona. ČIM je stigao, sačekao ga je težak… »
Jovančić stigao u Zvezdu: Probaću da zamenim Donalda

Jovančić stigao u Zvezdu: Probaću da zamenim Donalda

N1 Info 06.06.2018
Fudbalski klub Crvena zvezda je u sredu predstavila svoje prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku. Na stadion "Rajko Mitić" je stigao Dušan Jovančić, doskorašnji vezista Vojvodine. 27-godišnjeg fudbalera je predstavio sportski direktor Crvene… »
Jovančić - dugačak put od Crvenog krsta do Zvezde

Jovančić - dugačak put od Crvenog krsta do Zvezde

Mondo 06.06.2018
Crvena zvezda predstavila prvo pojačanje u letnjem prelaznom roku. Proteklih dana puno se pričalo o pojačanjima Crvene zvezde. Spominju se zvučna imena koja bi trebalo da pojačaju redove srpskog šampiona i pomognu mu u pohodu na Ligu šampiona. I… »
Jovančić: Nijedan drugi poziv me nije interesovao kada je stigao ovaj iz Zvezde! Mrkela: Vidimo se uskoro…

Jovančić: Nijedan drugi poziv me nije interesovao kada je stigao ovaj iz Zvezde! Mrkela: Vidimo se uskoro…

Hot sport 06.06.2018
U Ljutice Bogdana je danas Crvena zvezda predstavila svoje prvo pojačanje za dolazeću sezonu. Reč je o doskorašnjem vezisti Vojvodine, Dušanu Jovančiću koji karijeru nastavlja u šampionu Srbije. Jovančić u Zvezdu dolazi kao zamena za Mičela… »
Zvezda predstavila Jovančića: "Zameniću Donalda na pravi način"

Zvezda predstavila Jovančića: "Zameniću Donalda na pravi način"

Sportske.net 06.06.2018
Novi fudbaler Crvene zvezde Dušan Jovančić rekao je da mu je veliko zadovoljstvo što će igrati u tom klubu, koji mu je bio prvi izbor kada je napuštao Vojvodinu. Dušan Jovančić je prvo pojačanje crveno-belih, sa kojima je potpisao ugovor na dve… »
Dugačak put do ostvarenja dečačkog sna: Jovančić predstavljen na Marakani

Dugačak put do ostvarenja dečačkog sna: Jovančić predstavljen na Marakani

Mozzart sport 06.06.2018
„Znam da se ovde broje samo pobede. Spreman sam da se izborim sa tim pritiskom i nadam se da ću opravdati poverenje koje mi je ukazano u ovako velikom timu kao što je Crvena zvezda“, rekao je Jovančić. Crvena zvezda je predstavila prvo pojačanje… »

Vesti dana »