Povezane vesti

Stiže Zadrugovizija 4! U kući odmah nastao haos, evo sa kim nastupa Sloba, a sa kim Kija! (foto)

Stiže Zadrugovizija 4! U kući odmah nastao haos, evo sa kim nastupa Sloba, a sa kim Kija! (foto)

Telegraf 06.06.2018
Nakon tri uspešne Zadrugovizije, Veliki šef odlučio je da organizuje još jednu, pred veliko finale Zadruge zakazano za 20. jun Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Veliki šef poslao je malo posle 13.30 časova pismo u Zadrugu, kojim je… »
Konačan spisak: Sloba i Luna zajedno nastupaju na Zadrugoviziji 4, evo koju ulogu je dobila Đoganijeva u njihovom…

Konačan spisak: Sloba i Luna zajedno nastupaju na Zadrugoviziji 4, evo koju ulogu je dobila Đoganijeva u njihovom…

Telegraf 06.06.2018
Na "Zadrugoviziji 4" nastupiće zajedno i Kija Kockar i Ana Korać, Teodora Džehverović i Anđelo Ranković... Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Zadrugari će odmeriti snage u četvrtom izdanju "Zadrugovizije", koja je planirana za 11. jun… »
Sramota me je što te znam! Kija osula paljbu po Slobi jer nastupa sa Lunom na Zadrugoviziji (video)

Sramota me je što te znam! Kija osula paljbu po Slobi jer nastupa sa Lunom na Zadrugoviziji (video)

Telegraf 06.06.2018
- Priznaj svoja go*na, pa gledaj tuđa go*na - odbrusio joj je Sloba Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Sloba i Luna nastupiće zajedno na "Zadrugoviziji 4". Ovo se nikako nije dopalo Kiji Kockar, pa se posvađala sa svojim mužem. - Nemoj… »
Milan rekao Luni da Anđelo muva Kiju, Đoganijeva rekla da je obrnuto, a onda je frapirala sve gestom prema Teodori…

Milan rekao Luni da Anđelo muva Kiju, Đoganijeva rekla da je obrnuto, a onda je frapirala sve gestom prema Teodori…

Telegraf 06.06.2018
Anđelo muva Kiju - šapnuo joj je Milan Luni Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Milan Milošević i Luna Đogani tokom žurke u Beloj kući vodili su razgovor dok je glavna tema bila Kristina Kija Kockar, dok je Milan Luni otkrio koji… »
Gade mi se! Luna besna otišla sa žurke, pa pred Slobom žestoko oplela po zadrugarima (VIDEO)

Gade mi se! Luna besna otišla sa žurke, pa pred Slobom žestoko oplela po zadrugarima (VIDEO)

Telegraf 06.06.2018
Luna nije birala reči kada su njeni cimeri u pitanju Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Luna Đogani na početku sinoćne žurke bila je raspoložena, ali se nakon nekog vremena njeno raspoloženje pokvarilo, pa je vidno nervozna otišla u… »
Teodora posle 10 meseci uzela mobilni telefon u ruke, o njenoj reakciji će se danima pričati! (video)

Teodora posle 10 meseci uzela mobilni telefon u ruke, o njenoj reakciji će se danima pričati! (video)

Telegraf 06.06.2018
Teodora Džehverović doživela je prijatno iznenađenje u "Amidžiju" Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Teodora Džehverović gostovala je večeras u emisiji " Amidži šou" zajedno sa Anom Korać i Milanom Miloševićem, kada joj je Ognjen… »

Vesti dana »