Povezane vesti

Mamiću 6,5 godina, raspisana tjeralica

Mamiću 6,5 godina, raspisana tjeralica

Slobodna Evropa 06.06.2018
Najmoćniji čovjek hrvatskog nogometa Zdravko Mamić i njegovo troje pomagača proglašeni su krivima za krađu 15,5 milijuna eura na transferu igrača iz Dinama i utaju poreza tešku 1,6 milijun eura. Zdravko Mamić dobio je 6,5 godina. On iz Bosne i… »
Mamićima 11 godina i 4 meseca zatvora

Mamićima 11 godina i 4 meseca zatvora

Sandžak haber 06.06.2018
ZAGREB – Osječki Županijski sud izdao je nalog za hapšenje bivšeg čelnika Dinama i aktuelnog savetnika u tom zagrebačkom klubu Zdravka Mamića koji je danas prvostepeno osudjen na 6,5 godina zatvora, javili su hrvatski mediji. Prema hrvatskom… »
Mamić: Monstrumi koji su me osudili neće mirno spavati

Mamić: Monstrumi koji su me osudili neće mirno spavati

N1 Info 06.06.2018
Bivši čelnik i sadašnji savetnik Dinama iz Zagreba Zdravko Mamić izjavio je da je presuda kojom je na sudu u Osijeku osuđen na 6,5 godina zatvora isforsirana i lažna, uveren je u svoju nedužnost, a svima koji su mu "napakovali i osudili ga"… »
Moj odgovor ovima što su mi napakovali biće dosad nešto neviđeno! Mamić se oglasio iz BiH posle presude u Hrvatskoj

Moj odgovor ovima što su mi napakovali biće dosad nešto neviđeno! Mamić se oglasio iz BiH posle presude u Hrvatskoj

Telegraf 06.06.2018
Bivši predsednik Dinama, nakon što je osuđen na zatvorsku kaznu, bio je revanšistički nastrojen Povezane vesti Najnovije iz kategorije Sport. Kriv po svih šest tački opužnice, bivši dugogodišnji prvi čovek zagrebačkog Dinama Zdravko Mamić… »
Zdravku Mamiću šest i po godina zatvora za finansijske malverzacije

Zdravku Mamiću šest i po godina zatvora za finansijske malverzacije

BBC News 06.06.2018
Iz Međugorja u BiH, Mamić poručio da se neće vraćati u Hrvatsku i da želi da se brani sa slobode. Savetnik u fudbalskom klubu Dinamo iz Zagreba Zdravko Mamić kažnjen je sa šest i po godina zatvora za finansijske malverzacije kojima je oštetio… »
Nakon izricanja presude, Mamić izašao pred javnost i uputio ozbiljne pretnje!

Nakon izricanja presude, Mamić izašao pred javnost i uputio ozbiljne pretnje!

BK TV 06.06.2018
Odmah izašao pred novinare! Prvi čovek zagrebačkog fudbalskog kluba Dinamo, Zdravko Mamić, osuđen je danas na šest i po godina zatvora zbog štetu nanete tom klubu u iznosu 15,5 miliona evra i za utaju poreza od 1,2 miliona. On se tereti da je to… »
Robija! Mamić dobio višegodišnju zatvorsku kaznu! Zna se sudbina hrvatskog reprezentativca! (Foto)

Robija! Mamić dobio višegodišnju zatvorsku kaznu! Zna se sudbina hrvatskog reprezentativca! (Foto)

Srbija danas 06.06.2018
Sud doneo konačnu odluku prema kontroverznom predsedniku Dinama. Zdravko Mamić, nekadašnji predsednik FK Dinamo iz Zagreba, danas je na osječkom sudu proglašen krivim za korupciju u ovom klubu. Sud je presudu doneo i za njegove saučesnike Zdravkovog… »

Vesti dana »