Povezane vesti

Mamić: Bog sa mnom ima jasan plan

Mamić: Bog sa mnom ima jasan plan

Dojče vele 06.06.2018
Zdravko Mamić je socijalno inteligentan čovek koji je bio svestan da mora da ulaže u odnose sa strukturama vlasti ako želi da vodi lukrativan posao i pritom koristi javne resurse. To je radio vešto. Sve do sada? Fudbalski moćnik i bivši šef… »
Advokat: Zdravko Mamić u bijegu, na potezu BiH

Advokat: Zdravko Mamić u bijegu, na potezu BiH

Al Jazeera 06.06.2018
Kad okrivljenika nema na proglašenju presude, objašnjava Branko Šerić, a kazna je pet godina i veća, može se smatrati da je u bijegu. Bivši čelnik i sadašnji savjetnik zagrebačkog Nogometnog kluba Dinamo Zdravko Mamić, nakon presude na… »
Hrvatska: Izdat nalog za uhićenjem Mamića

Hrvatska: Izdat nalog za uhićenjem Mamića

Slobodna Evropa 06.06.2018
Osječki Županijski sud u srijedu je, temeljem nepravomoćne presude kojom je Zdravko Mamić osuđen na šest i pol godina zatvora, dao nalog za njegovim uhićenjem, doznaje se na sudu. Nakon što MUP utvrdi na kojem je graničnom prijelazu okrivljeni… »
Osječki sud izdao nalog za hapšenje Zdravka Mamića

Osječki sud izdao nalog za hapšenje Zdravka Mamića

N1 Info 06.06.2018
Osječki Županijski sud izdao je nalog za hapšenje bivšeg čelnika Dinama i aktuelnog savetnika u tom zagrebačkom klubu Zdravka Mamića, koji je danas prvostepeno osuđen na 6,5 godina zatvora, javili su hrvatski mediji. Prema hrvatskom zakonu, osobe… »
Hrvatska izdala nalog za hapšenje Zdravka Mamića

Hrvatska izdala nalog za hapšenje Zdravka Mamića

Al Jazeera 06.06.2018
Bivši čelnik i aktuelni savjetnik NK Dinamo osuđen na 6,5 godina zatvora, krivim proglašeni Zoran Mamić, Milan Pernar i Damir Vrbanović. Osječki Županijski sud u srijedu je, na osnovu nepravomoćne presude kojom je Zdravko Mamić osuđen na šest… »
Mamić: Neće mirno spavati oni koji su me osudili

Mamić: Neće mirno spavati oni koji su me osudili

Radio 021 06.06.2018
Nakon što je Zdravko Mamić osuđen prvostepenom presudom na 6,5 godina zatvora zbog "izvlačenja" novca iz fudbalskog kluba Dinamo iz Zagreba i utaje poreza, izdat je i nalog za njegovo privođenje. Presuda Mamiću izrečena je u odsustvu, jer se on… »
Zdravko Mamić osuđen na šest i po godina zatvora

Zdravko Mamić osuđen na šest i po godina zatvora

Danas 06.06.2018
Bivši čelnik i sadašnji savetnik Dinama iz Zagreba Zdravko Mamić, njegov brat Zoran, bivši Dinamov direktor Damir Vrbanović i poreznik Milan Pernar osuđeni su nepravosnažno zbog izvlačenje novca iz tog zagrebačkog fudbalskog kluba. Županijski… »
Mamić: 'Oni koji su mi napakirali i osudili me, neće mirno spavati'

Mamić: 'Oni koji su mi napakirali i osudili me, neće mirno spavati'

Al Jazeera 06.06.2018
Bivši čelnik i sadašnji savjetnik NK Dinama Zdravko Mamić na sudu u Osijeku osuđen je na 6,5 godina zatvora. Bivši čelnik i sadašnji savjetnik NK Dinama Zdravko Mamić kazao je u srijedu da je presuda kojom je na sudu u Osijeku osuđen na 6,5… »

Vesti dana »