Povezane vesti

GO SNS predložio Gorana Vesića za zamenika gradonačelnika

GO SNS predložio Gorana Vesića za zamenika gradonačelnika

Studio B 06.06.2018
Gradski odbor SNS doneo je jednoglasno odluku da za zamenika gradonačelnika Beograda predloži Gorana Vesića. Ponosan sam na jednoglasnu podršku Gradskog odbora moje Srpske napredne stranke koja me je kandidovala za zamenika gradonačelnika Beograda… »
Goran Vesić kandidat za zamenika gradonačelnika Beograda: Ovo je priznanje za dosadašnji rad u Skupštini grada Beograda

Goran Vesić kandidat za zamenika gradonačelnika Beograda: Ovo je priznanje za dosadašnji rad u Skupštini grada Beograda

Telegraf 06.06.2018
Sednica Skupštine grada Beograda na kojoj će biti izabran novi gradonačelnik prestonice biće održana sutra, 7. juna Povezane vesti Najnovije iz kategorije Vesti. Gradski odbor Srpske napredne stranke iz Beograda odlučio je jednoglasno da za zamenika… »
Sutra se bira gradonačelnik Beograda, Zoran Radojičić kandidat

Sutra se bira gradonačelnik Beograda, Zoran Radojičić kandidat

BK TV 06.06.2018
Sednica Skupštine grada Beograda na kojoj će biti izabran novi gradonačelnik prestonice biće održana sutra, u četvrtak 7. juna. Kandidat za tu funkciju je Zoran Radojičić, koji je bio prvi na izbornoj listi SNS "Aleksandara Vučić - Zato što… »
Imena Radojičićevog tima danas, glasanje u skupštini sutra

Imena Radojičićevog tima danas, glasanje u skupštini sutra

Politika 06.06.2018
Vodiće se objedinjena rasprava i glasaće se „u paketu” za gradonačelnika, zamenika i članove veća. O novom gradonačelniku Beograda, za šta je predložen prof. dr Zoran Radojičić, kao i o njegovom timu, odbornici Skupštine grada glasaće… »

Vesti dana »