Povezane vesti
Murinjo: Doveli smo najboljeg mladog beka Evrope
Sportski žurnal 06.06.2018
Trener Mančester junajteda Žoze Murinjo rekao je da je novi igrač te ekipe Diogo Dalot „najbolji mladi bek Evrope”. Dosadašnji defanzivac Porta, 19-godišnji Dalot, potpisao je petogodišnji ugovor s Mančester junajtedom vredan 19 miliona funti. On je… »
Zvanično: Murinjo već potrošio 80.000.000, stigao i Valensijin naslednik (video)
Mozzart sport 06.06.2018
Diogo Dalot potpisao. Život piše romane, a jedan baš lep upravo čita Diogo Dalot. Mladi desni bek Porta je tek u februaru debitovao za prvi tim Zmajeva, već danas je pod ugovorom sa Mančester junajtedom. Pred 19-godišnjim desnim bekom ugovor na pet… »
Gotovo, Mančester junajted doveo Portugalca! Murinjo ga nazvao najboljim u Evropi u svojoj generaciji!
Sportske.net 06.06.2018
Mančester junajted je danas predstavio novo pojačanje. Murinjo je završio posao, doveo je novo pojačanje u redove Mančester junajteda. Radi se o fudbaleru po imenu Diego Dalot, portugalskom defanzivcu koji je član mlade reprezentacije Portugalije. On ima… »
Vesti dana »
Zaposleni u Zavodu: Iz Ministarstva kulture pokušali neovlašćeno da pristupe serverima zbog Generalštaba, dolazili i danas
Danas pre 4 minutajoš 53 povezane
Rafinerija Pančevo počela proces obustave rada, država obezbeđuje platni promet sa NIS-om do kraja nedelje
RTS pre 43 minutajoš 43 povezane
Rute: NATO suočen s trajnim opasnostima, podrška Ukrajini mora da ostane čvrsta
RTV pre 1 satjoš 40 povezanih
Poslanici izglasali budžet za 2026. i izmene Zakona o udžbenicima, Generalštabu, Vojsci...
N1 Info pre 3 satajoš 54 povezane




