Povezane vesti

KLS nastavlja da kažnjava: Centar crveno-belih će bankrotirati

KLS nastavlja da kažnjava: Centar crveno-belih će bankrotirati

Hot sport 08.06.2018
Direktor KLS Leon Deleon izrekao je nove mere nakon prvog meča finalne serije. Ovoga puta najgore je prošao centar crveno-belih Pero Antić. Ovaj igrač kažnjen je ukupnom kaznom od 78 hiljada dinara. Prva kazna od šest hiljada izrečena je zbog… »
Konačno Feldin i Nenadićeva audicija pred Zvezdinim žirijem

Konačno Feldin i Nenadićeva audicija pred Zvezdinim žirijem

Mozzart sport 08.06.2018
Dva utiska prvog meča finalne serije Superlige. Budimo objektivni, malo ko je mogao da očekuje da će Crvena zvezda i FMP odigrati onako neizvestan meč u prvom obračunu u borbi za titulu prvaka Srbije. Zvezda je slavila s 84:83, a meč je prelomio… »
Feldin: Konačno da pogodim!

Feldin: Konačno da pogodim!

Mondo 08.06.2018
Bek Crvene zvezde priznaje da ove sezone nije bio konstantan. "Najviše je do moje psihe". Džejms Feldin postigao je pobedonosni koš u prvoj utakmici finala plej-ofa protiv FMP i u saradnji sa Stefanom Jankovićem, koji je odbranio solo prodor Stefana… »
Omić: Nemam nameru da ostanem bez još jednog pehara!

Omić: Nemam nameru da ostanem bez još jednog pehara!

Večernje novosti 08.06.2018
Došao sam u Srbiju zbog trofeja. ABA liga i Kup se nisu ostvarili i želim da osvojim domaće prvenstvo. Ipak, ovako ne može da se igra i da se čeka poslednji šut – rekao je Alen. Strepela je Crvena zvezda do poslednje sekunde u prvom meču finalne… »
Zvezda povela u finalu Superlige

Zvezda povela u finalu Superlige

Danas 07.06.2018
U prvoj utakmici finala Superlige Srbije košarkaši Crvene zvezde pobedili su FMP sa 84:83 i tako stekli mogućnost da u subotu u 18 časova steknu „brejk“ prednosti u Železniku koji bi ih značajno približio novoj šampionskoj tituli. Sam pogdled… »

Vesti dana »