Povezane vesti
Udruženja: Medijski konkurs nelegitiman, ministar i državni sekretar moraju da odu
Radio 021 08.06.2018
Novinarska i medijska udruženja ocenila su danas da su rezultati konkursa za medijske projekte i način na koji je on sproveden u neskladu sa tvrdnjom Vlade Srbije o spremnosti da se reše nagomilani problemi na medijskoj sceni, zbog čega je smena vrha… »
Novinarska udruženja traže smenu Vukosavljevića i Gajovića
N1 Info 08.06.2018
Novinarska i medijska udruženja ocenila su da su rezultati konkursa za medijske projekte i način na koji je on sproveden u neskladu sa tvrdnjom Vlade Srbije o spremnosti da se reše nagomilani problemi na medijskoj sceni, zbog čega je smena vrha… »
Novinska udruženja: Konkurs za medijske projekte u neskladu sa tvrdnjama Vlade
Danas 08.06.2018
Novinarska i medijska udruženja (NUNS, NDNV, ANEM i Lokal pres) smatraju da su rezultati konkursa za medijske projekte i način na koji je on sproveden u potpunom neskladu sa tvrdnjom Vlade Srbije da je spremna da, u saradnji sa relevantnim novinarskim i… »
Vesti dana »

Pušten redovan putnički saobraćaj na brzoj pruzi Beograd - Subotica
NIN pre 15 minutajoš 30 povezanih

Preminuo Zdravko Šotra koji je jug Srbije pretvorio u kulturni fenomen
Južne vesti pre 1 satjoš 70 povezanih

Sutra pretežno sunčano, popodne naoblačenje: Kiša se očekuje uveče i tokom noći
Serbian News Media pre 1 satjoš 29 povezanih