Povezane vesti
Zabranjena gradnja novog nelegalnog objekta na Kopaoniku
Radio 021 08.06.2018
Republička građevinska inspekcija zabranila je danas gradnju novog nelegalnog objekta u Nacionalnom parku Kopaonik, na Karaman grebenu, saopštilo je Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture. U saopštenju se navodi da je inspekcija danas… »
Zabranjena gradnja novog nelegalnog objekta na Kopaoniku
Novi magazin 08.06.2018
Republička građevinska inspekcija izvršila je danas vanredni inspekcijski nadzor na objektu u nacionalnom parku Kopaonik na lokaciji Karaman greben i donela rešenje kojim se zabranjuje dalje izvođenje radova zbog odstupanja temelja objekta od idejnog… »
Vesti dana »
"Za postupak legalizacije prijavljeno više od 45.000 objekata" Sofronijević: Vrlo je jednostavna procedura
Blic pre 4 satijoš 1 povezana
Studenti Pravnog fakulteta obeležili godinu dana od početka blokade ovog fakulteta: Govor ispred Predsedništva, podrška tužiocima
Danas pre 20 minutajoš 1 povezana
Ukida se ovo stajalište u Beogradu Izmene traju sve do februara, evo šta je sa linijama javnog prevoza
Blic pre 20 minutajoš 1 povezana
Pijan udarao sestru u glavu, pa nasrnuo na oca: Užas u Obrenovcu, muškarac (29) uhapšen zbog porodičnog nasilja
Blic pre 3 satajoš 3 povezane



