Povezane vesti

Odabij, od*ebi! Sloba izabrao najbezosećajniju osobu, Kija ga isprovocirala pitanjem koje se tiče nje! (video)

Odabij, od*ebi! Sloba izabrao najbezosećajniju osobu, Kija ga isprovocirala pitanjem koje se tiče nje! (video)

Telegraf 09.06.2018
Nakon Slobinog izlaganja, Kija je ustala i postavila mu pitanje, zbog čega je opet došlo do svađe Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Zadrugari su danas birali najbezosećajniju osobu, a haos je nastao kada je Sloba Radanović iznosio svoje… »
Ona kao zvezda sija, svi je vole, svi je žele, kao da je Kockar Kija... Kristina dobila još jednu pesmu! (audio)

Ona kao zvezda sija, svi je vole, svi je žele, kao da je Kockar Kija... Kristina dobila još jednu pesmu! (audio)

Telegraf 09.06.2018
Kija Kockar i ne sluti koliku je popularnost stekla tokom učešća u Zadruzi i na šta su sve njeni fanovi spremni Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Kristina Kija Kockar i ne sluti šta je sve čeka kada izađe iz Zadruge, a to će u… »
Čuveni srpski trener se oglasio posle skandaloznog snimka na kojem pominje Kiju: "Smešteno mi je!"

Čuveni srpski trener se oglasio posle skandaloznog snimka na kojem pominje Kiju: "Smešteno mi je!"

Telegraf 09.06.2018
- Sada vam javno kažem, bez obzira što nisam ništa rekao za tu dotičnu damu, ja se izvinjavam što su uzlopotrebili njeno i moje ime - rekao je Milan Živadinović Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Milan Živadinović tvrdi da mu je… »
Ove stihove posvetio je Kiji Kockar: Jala Brat objavio Kristininu sliku i napravio haos na društvenim mrežama (foto)

Ove stihove posvetio je Kiji Kockar: Jala Brat objavio Kristininu sliku i napravio haos na društvenim mrežama (foto)

Telegraf 09.06.2018
Pogledajte šta je poznati muzičar iz Bosne i Hercegovine postavio na Instagramu Povezane vesti Najnovije iz kategorije Jetset. Kija Kockar jedna je od najpopularnih učesnica "Zadruge", a pažnju je privukla i ovog puta. Naime, poznati muzičar Jala… »

Vesti dana »