Povezane vesti

Još dve medalje za kajakaše na Evropskom prvenstvu

Još dve medalje za kajakaše na Evropskom prvenstvu

Radio 021 10.06.2018
Kajakaši Srbije Nebojša Grujić i Marko Novaković osvojili su srebrnu medalju u disciplini K2 na 200 metara, dok je bronzana pripala Marku Dragosavljeviću u trci na 200, na Evropskom prvenstvu u Beogradu. "Prezadovoljan sam kako sam izveslao trku… »
Srebro i bronza za Srbiju

Srebro i bronza za Srbiju

Politika 10.06.2018
Nebojša Grujić i Marko Novaković drugi u trci na 200 metara, a Marko Dragosavljević treći na istoj deonici. Srpski kajakaši su kompletirali set medalja na Evropskom prvenstvu koje je danas završeno u Beogradu. Posle zlata Tomićevića i Zorića na… »
Dve medalje za srpske kajakaše na EP: Srebro i bronza u Beogradu

Dve medalje za srpske kajakaše na EP: Srebro i bronza u Beogradu

Večernje novosti 10.06.2018
Prezadovoljan sam kako sam izveslao trku, bila je izuzetna konkurencija. Možda sam mogao bolje da se izbacim u finišu, ali ne mogu da žalim - kaže Dragosavljević. Nijanse su odlučile - priča Grujić. Srpski kajakaši osvojili su danas dve medalje… »
Još dve medalje za srpske kajakaše na EP

Još dve medalje za srpske kajakaše na EP

N1 Info 10.06.2018
Srpski kajakaši osvojili su dve medalje, srebrnu i bronzanu, na Evropskom prvenstvu u Beogradu. Nebojša Grujić i Marko Novaković osvojili su srebrnu medalju u disciplini K2 na 200 metara, dok je bronzana pripala Marku Dragosavljeviću u trci na 200… »
Grujiću i Novakoviću srebro na EP u Beogradu

Grujiću i Novakoviću srebro na EP u Beogradu

N1 Info 10.06.2018
Nebojša Grujić i Marko Novaković osvojili su srebrnu medalju u disciplini dvosed na 200 metara na Evropskom prvenstvu u kajaku i kanuu u Beogradu. Srpska posada je kroz cilj prošla u vremenu 31.388 sekundi. Sjajno su krenuli Grujić i Novaković, na… »
Srebro i bronza našim kajakašima

Srebro i bronza našim kajakašima

Vesti online 10.06.2018
Na Evropskom prvenstvu na Adi Ciganliji u Beogradu dvosed Nebojša Grujić i Marko Novaković drugi na 200 m, a na istoj dužini Marko Dragosavljević treći. U trci dvoseda pobedili su Španci Kraviot i Toro, a naši takmilčari su do srebra došli sa… »
Srebro za Grujića i Novakovića na Evropskom prvenstvu u kajaku

Srebro za Grujića i Novakovića na Evropskom prvenstvu u kajaku

Danas 10.06.2018
Nebojša Grujić i Marko Novaković osvojili su srebrnu medalju u disciplini dvosed na 200 metara na Evropskom prvenstvu u kajaku i kanuu u Beogradu. Srpska posada je kroz cilj prošla u vremenu 31.388 sekundi. Sjajno su krenuli Grujić i Novaković, na… »
Marko Dragosavljević osvojio bronzu u trci na 200 metara

Marko Dragosavljević osvojio bronzu u trci na 200 metara

Danas 10.06.2018
Marko Dragosavljević je u disciplini jednosed na 200 metara Srbiji osvojio bronzu i tako Srbiji doneo drugu medalju na Evropskom prvenstvu u kajaku i kanuu u Beogradu. Odlučio je foto finiš koji je pokazao da je naš as kroz cilj prošao u vremenu… »

Vesti dana »