Povezane vesti
Sajber rat: Kinezi "ojadili" Ratnu mornaricu SAD
Mondo 11.06.2018
Kineski hakeri, odgovorni za upad u baze podataka firme koja proizvodi opremu za američku mornaricu, ukrali su 614 gigabajta podataka u dva odvojena hakerska napada u januaru i februaru. Foto: AP Photo Ilustracija "Vašington post" je ranije objavio… »
Kinezi od Amerikanaca ukrali tajne podatke o podvodnom ratovanju
Al Jazeera 11.06.2018
Hakeri su upali na sistem kompanije koja radi za Centar za podvodno mornaričko ratovanje i ugrozili vrijedan tajni projekt. Kineski hakeri, odgovorni za upad u baze podataka kompanije koja proizvodi opremu za američku mornaricu, ukrali su 614 gigabajta… »
Kineski hakeri ukrali 600 gigabajta podataka o projektima SAD
Radio 021 11.06.2018
Kineski hakeri, odgovorni za upad u baze podataka firme koja proizvodi opremu za američku mornaricu, ukrali su 614 gigabajta podataka u dva odvojena hakerska napada u januaru i februaru. "Vašington post" je ranije objavio, pozivajući se na neimenovane… »
Vesti dana »

Obezbeđenje preseklo lance na vratima Rektorata u Kragujevcu, unutra ostali studenti
Nedeljnik pre 3 satajoš 27 povezanih

Zabrinjavajuće Evo šta piše na municiji napadača u Dalasu: Direktor FBI objavio fotografiju
Telegraf pre 13 minutajoš 25 povezanih

Potpuna obustava saobraćaja na auto-putu kod Požege! Zatvoreni tuneli Laz i Munjino Brdo, evo koliko će trajati i kuda će ići vozači
Dnevnik pre 1 satjoš 19 povezanih

Šta Trumpova iznenadna promena mišljenja znači za rat Rusije protiv Ukrajine?
Slobodna Evropa pre 9 minutajoš 18 povezanih